İnternetten oyun indirmek mantıklı mı?

İnternetten oyun indirmek mantıklı mı? pes ya da fifa indirebilir miyim

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Torrent kullanmasını bılıyorsan eger cok rahat ındırebılır rahatca kullanabılırsın.

1|0
    0|0
    • bilmiyorum açıklayabilir misin

• simdi torrent dosyaların partalara bolunmemesını saglar ve tek bir hacim içerisinde indirilmesini mümkün kılar. Yani 10 gb bir oyun ınderecegın zaman 50 tane lınkle ugrasmak yerıne tek bir link ekleyerek hepsi ındırebılırsın. Ayrica premıum olmasına gerek duymadan seed oranına gore indirimini saglar. yani tek tek lınk ındırmek yerıne torrentten ekleyıp bılgısayarını ındırmen ıcın acık bırakman yeterli olacaktir. Eger böyle bir durumu dusunursen ben yardımcı olabilirim.

• yorumun için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 11

• İndirebilirsin ama göz önünde bulundurman gereken yerler var.

- İndireceğin oyunun sistem gereksinimlerine bakacaksın, ekran kartı gibi özelliklerin yeterliyse indireceksin.

- Birde net hızın 100000 mbt bile olsa mesela diyorum, dosya paylaşım sitelerinden indirme yaparsan çok düşük bir sınır koyuyorlar, premium üyelik satın almak için. O yüzden bir oyunu indirmen günlerini alabilir.

En iyisi utorrent programını yükle ve "oyun ismi torrent" şeklinde arama yaptırıp, o küçük dosya ile indirmeye başla. Bu şekilde çok daha hızlı olacaktır.

0|0
    0|0
    • utorrent indirmek istedim ama antivürüs izin vermiyor. napıyım

• link veya link buradan indirmeyi dene. Yine antivirüs izin vermezse, indirene kadar devre dışı bırak. Sonra geri aktif yaparsın. Programa güvenmiyorsan yapma ama, illa yap demiyorum.

• parana kıy bir cd al çok sorun oluyor internetten inenlerde . birde netin yavaşsa pes 13 takriben 7-8 saatte iner birde cd key ister crack felan çok uğraşırsın

0|1
    0|0
  • hadi bunu neden gizli soruyorsun hani marjinal bizdik ? :D

torrent ile çek genelde skidrow torrentleri iyidir.

0|0
    0|0
    • marjinallik olsun diye gizliyim:D

• çok mantıksız .s.s

0|0
    0|0
  • mantıklı gelmemesi neden herkes torrentten oyun indiriyo gidip mal gibi para vercegine oyuna :D mantıklı gelmiyosa sende bir sorun var

0|0
    0|1
  • sevgilisiyle pes atacak hatunlar kaldımı bu devirde :)

0|0
    0|0
  • indirebilirsin çok da basit.

0|0
    0|0
  • utorent varsa çok mantıklı

0|0
    0|0
  • kafa dağıtmak için mantıklı tabiki neden olmasın

0|0
    0|0
  • sağlam torrent siteleri var indirebilirsin zamunda gibi