Neden hep ben arıyorum ?

Hattım faturalı,sevgiliminki değil.2 aydan beri hep ben arıyorum o hiç aramadı.Bazen arasana falan diyor,bende bir kere dedim sen niye aramıyon hiç diye,o da vay ya ara dediğime pişman oldum kıpkırmızı oldum utandım burda falan dedi.Parası yok desem hiç mi yok bunca zamandır..Neden böyle yapıyor ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Konturu yoktur kurban :) Seninki faturalı sana tokanmaz :) Tabi şaka bir yana Önemli olan kimin aradıgı değil.. Önemli olan o dediği içinmi yoksa sen istediğin içinmi arıyorsun..

Hayat müşterektir. Bugün sen ararsın yarın o... ama baktın ki ilerleyen günlerde de aramıyor, salla gitsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• + aşkımm hç armıyorum ama

- hattım faturalı değilki bitanem sen ara

+ tamam berk burda bu ilişki bitiyor bu kadar fakir olmazki canım bir insan aa . . :) tarzı bir muhabbet mi sizinkisi :) gereksiz bosuna üzmeyin birbirinizi

1|0
    0|0
  • elimde bir ineğim olsa bakkaldan neden süt alayım ki

0|2
    1|0
  • senden soğumuş olabilirmi acaba iki aydada parasız olunmaz yav hiç olmassa arasın sesini duysun kapatsın kısada olsa konuşmanız yani

1|0
    0|0
  • o çocuktan sana hayır gelmez

1|0
    0|0
  • cimridir parası yoktur seni sevmiyordur

3 ünden biri ikisi ya da üçü.

1|0
    0|0
  • onunda faturasını öde :D

1|0
    0|0
  • pinti herif miş...

1|0
    0|0
  • seviyorsan neden bunu dert ediyorsun?o aramış sen aramışsın ne fark eder?

1|0
    0|0
  • ya cimri ya sadece konuşmak istediği için seninle ya da harbiden parası yok

1|0
    0|0
  • ''Evlendikten sonra nası olsa faturayı ben ödicem; o zamana kadar babası ödesin'' düşüncesinde olabilir

0|0
    0|0
  • Oda cok cimriymis canim ne bicim erkek o

0|0
    0|0
  • git evinide temizle panpa

0|0
    0|0
  • kız arkadaşı varsa aylık 30 tl yi gözden çıkarıcak en az dakka ve mesaj hakkı 2 2 daha 4

0|0
    0|0
  • işsiz. .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin faturalı olduğu icin rahat davranıyor nasılsa kontürü biticek olan o ki bu devirde kontür alıp yarına kadar bitmeyen göremedim tarifelerden ötürü :) ama sevgililer arasında bu mesele olmamalı, Sen arayabiliyorsan sen arıcaksın yoksa o ama gidipte sen niye aramıyorsun dersen olmaz yanlıs olur bence onun yerine biraz mesajlasalım fatura bu ay yüklü geldi falan de o sesini duymak istediğinde bir yerden illa ki bulur

1|1
    0|0
  • birak arama sende o arasin biraz da cimri herif

1|0
    0|0
  • alıştırmışsın derler ya hani alışmış kudurmuştan beterdir diye o hesap arama boşver.

1|0
    0|0
  • salak yerine koytturma.o da seviyrsa o da fedarkarlık göstercik.offff yapma sakın arama..

1|0
    0|0
  • Kontörlü hat kullananların bir iş müracaatına bile en baştan eksi puan aldığını bilmeyen var mıacaba?

0|0
    0|0
  • burnunu sürt benim gibi bırak arama

1|0
    0|1
  • arama sende

1|0
    0|0
Yükleniyor...