Evdeki böceklerden kurtulmanın yolları neler?

Evet arkadaşlar yaz geldi, herkesin evinde olabilir böcek öncelikle kabullenmekten utanmayın. :D

Fakat gördüğünüz buzdağının görünen yüzü. şu anda o böceklerin kapladğı yer aile fertlerinden bile daha fazla... bundan emin olun

Şimdi su ısıtıcısının içi ve altındaki boşluğa bakın, mutfak masası nın alt tarafı iç bölmesi varsa iç bölmesine bakın.

fırın fırınlı aygaz ın altı üstü. buzdolabının arkası içi kenarları.

davlumbaz içi ve çevresi..

buralara baktık binlerce yumurta gördük. çok kısa sürede çıkarlar emin ol. öncelikle bunların hepsini temizliyoruz biraz iğreneceksiniz ama yapacak bir şey yok. temizlediğin gibi

K-OTHRİNE kullan en etkili ilaç budur.. su böceği olmadığı müddetçe imanı gevrer hepsinin

detan ya da raid gibi şeyler kullanırsanız adama sanki traş esnasında traş köpüğü sıkmışsın gibi bakar sıkıntı olmaz hikaye ilaçlar onlar dediğim ilacı kullanın.

Elektronik eşyaların hepsinin içinde de binlerce yumurta bulursunuz çünkü sıcak olduğu için oraları severler kolay kuluçka olur..

K-OTHRİNE bu ilacı kapan böcek yuvasına gider sülalesi amca dayı hala dede hepsi zehirlenir geberir giderler kökleri kazınır.

Hadi hayırlı böceksiz günler <3

Güncellemeler:
bide geceleri genelde ekmeklerin bulunduğu yerde olur ve sizin haberiniz olmadan onlarca yüzlercesi ekmeklerinizin arasında gezinir ve beslenirler... en kötüsüde bu :(

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok iğrenç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bizim evde karınca dışında bir şey çıkmadı.

Hoş, apartman kedi dolu. Kapıyı araladığımız an eve doluşuyor minikler. Onun dışında giren yabancı bir canlı yok.

Kedilerde canımızdır, her daim baş üstünde yerleri var.

0|0
    0|0
  • birde şimdi mutfakta oturuyorum yeminle tiksindim.neyse bizde bir şey yok :( su ısıtıcısınıda yeni kullanıştım böööğty

0|0
    0|0
    • bide geceleri genelde ekmeklerin bulunduğu yerde olur ve sizin haberiniz olmadan onlarca yüzlercesi ekmeklerinizin arasında gezinir ve beslenirler... en kötüsüde bu :(

• yok gıcır gıcır :( midemi alt üst ettin.

• özür dilerim :( sadece bilgin olsun diye dedim ^^

• aman allahim! benim korkulu ruyam :(((( BOCEKLER beni resmen hayattan soguttular

0|0
    0|0
  • Terlik diye birşey var

0|0
    0|0
  • tiksinç

0|0
    0|0
  • dikkate alıcam

0|0
    0|0
  • sağ ol iyi fikir

0|0
    0|0
  • Bir ilaç var duvarlara sıkıyorsun kökünü kurutuyor. Adını bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hacı ben öldürme yanlısı değilim hamam böceğinin arka bacaklarını koparıp salıyorum yolda kalmış şahine dönüyolar :) sineklerin ve arılarında tek kanadını koparıp dışarı atıyom ister kaçsın ister karıncalar yesin.

0|0
    0|0
  • Ama böcek ilaçlama firması habersiz geldi bize geçen gün ne var ne yok hepsini buldular :)

0|0
    0|0
  • o kadar çok yazıyı gördüm o yüzden yinede saol ben ayagımla vırc vırc ezerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...