Kapat

Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe?

Trabzon 5 yıldır Fenere gol atamıyor :D maç hakkındaki düşünceleriniz nedir.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yaw atamaz tabi. Ben TS a neden büyük takım diyorlar anlamıyorum. Sıradan bir Anadolu takımı.30 yılı aşkındır şampiyon olamaış bir takım işte. Bir de FB den hakkı olmayan şampiyonluğu istiyor utanmadan

0|3
    0|0
    • o dava hâla devam ediyor cas mahkemesinde uefa-tff ve fenerbahçeye karşı trabzonspor o davanın peşinde olacaktır sonuna kadar elbet bir gün bu devran dönecek bu ligde böyle at koşturanlar istediklerini yaptıranlar gün gelince kedi köpek yavruları gibi sağa sola atılacak o zaman o köşede kenarda kalanlar ezmeye başlayacak sanmayın hep bu devran böyle gider.

• tüpçü demirören ve ve mhk başındakiler elbet gidecek aziz yıldırımda elbet başkanlığı bırakacak o zaman göreceğiz bakalım neler olacağını

• @POYRAZ_32 yaw Aziz yıldırımı mı dinliyor futbolcular beceriksiz olmak için? Bir kere de kabul edin kötü bir takım olduğunuzu. Aziz yıldırım herhalde 35 yıldır başında değil fenerin. neden yıllardır şampiyon olamadınız

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• önceki kadar fanatikliğim olsaydı çok şeyler söylerdim ama artık çok fazla konuşmak istemiyorum trabzonspor hakkında bir trabzonsporlu olarak yalnız fazla üsteleyen cevabını kat kat misliyle alır bunu da söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • trabzona büyük takım diyenin kafasını...

0|1
    0|0
  • 2010 2011 in ahı çıkıyor az bile olacak

0|0
    0|0
  • bu kafayla daha cok yenilirler

0|0
    0|0
  • 70-80 döneminin acısını çıkarıyoruz, hamsilere krampon toplatırız bundan sonra.

0|1
    0|0
    • zamanında size çok toplattılar değil mi o kramponları sahadan belli ki kuyruk acınız fazla büyükmüş...

Yükleniyor...