Hamsisporun yine hakkını çaldılar?

Süper oynadıkları maçı hakem hatalarıyla 3-0 Fenerbahçeye kaybettiler. Adil bir yönetim olsaydı en az 5 farkla ts maçı kazanırdı. Üstelik 2010-2011 şampiyonluk kupasını da halen vermediler. Ne diyorsunuz yazık degilmi trabzonspora?

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle hamsi spor değil TRABZONSPOR o ve 2010-2011 yılının şampiyonu TRABZONSPOR'dur. ve ülkemizde hakkıyla usulüyle futbol oynanmıyor şike sahtekarlık her yerde !

0|1
    0|1
    • Ben de onu diyorum ışte. Ts sütten çıkmış ak kaşık zaten. Neden halen vermediler şu kupayı. Ahlak sükut etmiş kardeş 😄

• ilah-i adalet karşısında ne cevap verecekler asıl kim hak yediyse kimin hakkına girdiyse misliyle çıkacak kendisinden trabzonsporun hakkını yiyen tüm hakemlerden tff başkanından ve futbola pis ellerini bulaştıranlara değil bu dünyada ahirette hakkımı helal etmiyorum etmeyeceğim.

• @POYRAZ_32 👏👏👏

En İyi Erkek Görüşü

• ya varya ciddi diyorum şu trabzonsporluların kafasını cidden anlamıyorum, son 10 maçtır fenerbahçe farkla yeniyor gol atamıyorlar ama akılları hala 5 sene önceki şampiyonlukta :D
    bak şimdi bu maç sonrasında ts yönetiminin açıklamalarına bak, 2010 sezonuna getirecekler olayı kupa bizim diyecekler :D

0|1
    1|0
    • Sorunları kafa olmaması. Tesfik primi vermeye teşebbüs ettiler de onu da beceremeyip yüzlerine gözlerine bulastirdiktan sonra Fenere şikeci diyecek kadar akıl ve ahlaktan yoksun bir spor kulübü.

• ciddi diyorum garip insanlar, anlamak mümkün değil bir video vardı geçen adam trabzonsporlu, trabzonsporun kötü gidişinden dolayı 150 ekran televizyonunu denize atarak tepki gösterdi. Fenerin otobüsü kurşunlanıyor, adamlar iyi olmuş keşke ölen olsaydı diyor, teröristlikten hiç bir farkı yok

• Bunların topluca akıl sorunu var. Ayrıca şiddet egilimli radikal sağ bir şehir. Bence topluca tedavi gerekiyor. Ama şu anki başkanları en aklı başında olanı. Umarım bir şekle sokar trabzonu.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Baktım maça hakemde kusur yok. Fener neredeyse tek kale oynamış dolu gol kaçırdı.

0|1
    0|0
  • Fener. varken akp li tayipci arap trabzon halkina soz dusmez

0|1
    0|0
    • Tayyar abileri kurtarsın onları o vakit. Avni Aker stadının açılış maçında da Fenerle oynayıp 1-0 kaybetmişler. Stadın kapanışı yine bize nasip oldu. Ama fecii oldu bu sefer skor 😂

• Trabzon taraftari beyinsizzz oluyor.
      futbolu kirletiyirlar

• Okadar iyimi oynadı ya 😮

0|0
    0|0
  • iki haftadır fenerin oyunu 0 ama skoru 3-0 nedense

0|0
    0|0
  • Sikebahce

0|1
    0|0
  • 2010 2011 sezonu şampiyon Trabzonspor

1|0
    0|0
    • Kadıköy de kupayı hazırladım ama almaya gelen yok. Yoksa alınganlık yapıp onuda mı ayağınıza istiyorsunuz bakiim hamsiler 😂😂😂

• Fener'in hakkı o maç.

0|1
    1|0
Yükleniyor...