Sevgilim var, ama ilişkimiz zorlaşıyor. Ona nasıl kur yapabilirim ya da bana yakın olmasını sağlayabilirim?

Yaklaşık 6 aydır birlikteyiz, ama çok zar zor buluşuyoruz. En son buluşalı 1 ay geçmiştir. Ve benden hoşlandığını, aşık olduğunu biliyorum. Kavga ettiğimizde ağlayarak telefon açıyor, barışmak istiyor ama iş buluşmaya geldiğinde ses çıkarmıyor. 18 yaşıma girmek üzereyim ve bir birliktelik yaşamak istiyorum, cinsel ilişki olmasa bile ona yakın olmak istiyorum ama o benden uzak kalıyor. Ona nasıl kur yapabilirim ya da bana yakın olmasını sağlayabilirim?

1|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Belki de korkuları vardır, sana yakınlaşıp bağlanmak gibi.. Yavaşça yaklaşmayı dene, kalbine dokunmaya devam et. Hayaller kur, mesela " Buluşmuşuz saçlarını okşuyorum.." gibi, artık ne hoşuna gidiyorsa onun, orasını sen bilirsin..

0|1
    0|0
    • Bağlanma korkusu olduğunu düşünmüyorum çünkü beklediğimden daha çok bağlandı yani 6 ayda. Ama korkusu olabilir.. Çekingen biraz, utanıyor. Bunu engellemek istiyorum, biz sevgiliyiz yani aşığız. Benden neden utansın ki..

• Elbette seviyorum 6 ay yani kola değil tabii ki , uğraşıyorum neler yapıyorum ama o hiç kılını kıpırdatmıyor. Hevesim kaçıyor ve konuştum da.

• Detaylı konuş sonuç alamıyorsan gözünü korkut bizden olmaz diye. Olmadı gerçekten biter..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kız arkadaşını kahvaltıya davet edebilirsin ona romantik birşeyler hazırlamayı deneyebilirsin.

0|1
    0|0
  • eve makarna yapalım diye çağır pompala başka yolu yok :D

0|1
    1|1
Yükleniyor...