Kapat

Spora makyajlı gelen Ablalar meden :))?

Yanlış anlaşılmasın çok seviyorum ama merak ettim o hiç akmiyor mu ben sucuk gibi terliyorum millet de gram su yok.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene fitness ile uğraştım ve bu süre zarfında 3 salon değiştirdim. Yaptığım gözlemlerle şunu söyleyebilirim ki salona gelen 3 tip kız var. Birincisi ve sayısı az olan gerçekten zayıflamak isteyen kilolu kızlar. İkinci grup zayıf sayılan ve formunu korumaya veya sıkılaşmaya çalışanlar ki bunlarında sayıları çok değildir. Gelelim üçüncü ve sayıları bir hayli fazla olan gruba. Bunlar fiziklerine fazla güvenen, güzel olduklarının farkında olup spor yapmaktan çok, vücut hatlarını ön plana çıkaran dar ve marka kıyafetler giyip salonda sürekli yukarı aşağı turlayan, 2 ağırlık kaldırıp zırt pırt soyunma odasına gidip saçını başını düzelten, sürekli salondaki hocalardan yardım alma bahanesiyle dakikalarca sohbet eden velhasıl amaçları spor yapmak değil, kanımca salonun hocalarını veya en azından oraya takılan yapılı erkeklerden birini düşürme niyetinde olan tiplerdir. 1-2 haftada amaçlarına da ulaşırlar. Ablalara gelirsem. Zaten amaçları spor yapmak değil. Mahallenin kadınlarıyla aktivite olsun diye oralara takılıp, çıkışta soluğu mantıcıda alan tiplerdir onlar. Sen bantta 7-8'de tırmalarken onlar 3'de parkta gezer gibi vakit geçirirler.

1|0
    0|0
    • Çok iyi anlatmissin :) calisiyorlardi belki ama ben gördüğümde gerçekte yuruyordu gerçi sırf yürümek için bile gelse spor spordur. neyse hala çok riskli olduğunu düşünüyorum ama ne olursa olsun her türlü şey olabilir makyajlıyken Allah korusun ablalari diyorum :) sana da Teşekkürler ediyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• Demek onlar tavlama sporuna geliyorlar başka anlamı yok.. Çünkü spor salonuna gelen erkeklerin bir kısmı da aynı amaçla gel, iyor.

1|0
    0|0
    • Evet Allahtan sayıları çok değil :)

• Geçen kil maskesi yaptım yapmaya çalıştım yüzüm alev alıyordu bilmiyorum bozulmuş mu yoksa normal halimi oyleydi. Okuduğum yorumların etksii de olabilir. Ama diyecegim o ki herseyi yüze sürmek de iyi cesaret istiyor

• Yani akıl veren çok olurdu aklın çıktığı kafa önemlidir ya.

• Onlar desinlere geliyor spora veya koca avına
    Kimbilir belkide imalat hatasıdır😁

1|0
    0|0
  • onlar spora gitmiyor tatlım -.-

1|0
    0|0
    • açık söyleyeyim sana lafı gevelemeden. klasik erkekleri etkileyen şey kadının fiziği, güzelliği, k*lça, g*ğüs falan yıldız koydum çünkü ben bile utandım yazarken ama genel olarak durum bu. nadir olarak farklı kişiliklere sahip erkeklerde var tabii ki.

• Doğrudur herkesin kendi tercihi. Ben de utanirim söylüyorum ki yine çalışan kişi one geçer. O dediklerini konusunda

• Benim bir tanıdığım bakkala bile giderken makyaj yapmadan çıkmazdı. Kadınların bu takıntılarına her yerde mükemmel görünmeliyim durumlarına gerçekten gülüyorum :)

1|0
    0|0
    • Gülme ya :)) belli olmuyorsa çoğu erkek anlamıyor ben bile :) ama senin bahsettiğin büyük ihtimalle makyajın en makyaj hali. ne diyelim usenmiyor ablalar

• Delilik delilik başka bir şey değil :D

• Kumaş pantolonla gelen gördüm

1|0
    0|0
  • kendine güvenleri yok alışmışlar zaten bakkala giderkende yapıolar

1|0
    0|0
    • :) oo hosgeldin :)

• İyi sen yalnız bence makyaj kötü bir şey değil. Pek yapmıyorum ama yapanlar daha guzel oluyor bu bir gerçek :) Ablaları da çok seviyorum ama dedigim gibi anlayamadim o yüzden kötü bjr şey demeyelim :D

• kötü değil tabiki canım abartmadıkca iyi bagimli olmamak lazim 😂

• Belki de hakkıyla antreman yapmıyorlardır , spor yapıyor görüntüsü verip etrafı kesiyorlardır ki öylelerini çok gördüm. Elinden telefon eksik olmaz , daracık tayt , dekolte tişört vs. 2 dk antreman 20 dk gezme dinlenme 😀

0|0
    0|0
  • Hanıyıla

0|0
    0|0
  • Erasta macfitdemi geçiyor bu olay.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O değil de makiyajlı gelip, makiyajlı çıkarlar. Hani duş falan nerede kaldı anlamadım. Oysa cilt temizlenmeden spor yapmak çok zarar cilde

1|0
    0|0
    • Ha doğru aslında tam da anlatmak istediğim buydu. yani sorun makyajlı gelmeleri değil. bunu koruyabilmeleri akmadan aynı şekilde çıkıyorlar. Başka bur kız da yüzüne br şey sürüyor bilmiyor nemlendirici mi fondoten demeye dilim varmiyor ama gusel mi güzel oluyor. yani doğal zanneden biri beğenir. Bazısı da var ki farlı marli ya kötü anlamda söylemiyorum gerçekten. Yani cesaret budur :S

• koca bulmak için 😂

1|0
    0|0
  • Akmayan makyajlardandır

1|0
    0|0
    • Su akmiyor ki onlardan :)) neyse suya dayanikli makyaj iyi de bence suya dayanmıyor onlar :) ha gerçi rimeli daha kolay cikartamiyorum ben ama abla far sürmüş :)

• Waterproff muydu. ya ben daha lash sensetionali cikartamiyorum onu nasıl çıkarıyorlar :))

• Hiçç yaptırmadam ama bir gün deneyeceğim bakalım nasıl çıkacak :D

• Vatır puruf onlar akmaz merak etme sen 😂

1|0
    0|0
  • Bende terlemem hiç

1|0
    0|0
    • Aynen çoğu kişi terlemiyor ben sanırım fazla terliyorum. Yani demek istediğim göze almak zor makyaji. özellikle benim için gören naptin bu kadar diyor :) utanma ya başladım :(

• Terlemek normal olanı terlemeyince sorun oluyor. Boşver makyaj yapma zaten :)

• Bilmem😂😂

1|0
    0|0
  • Suya dayanıklıdır belki 😃

1|0
    0|0
    • Farin suya dayanıklısi oluyir muydu rimel falan sürse caktirmadan anlarım ama far sürmüş tuhaf ti. ruj da çok yoktu yani makyajlı olduğunu bellli etmiyor ama fardan anladım :))

Yükleniyor...