Sorumu cevaplayabilir misiniz?

Bir kız var diyelim. Hiç muhabbet etmesenizde bu kızın sizden hoşlandığını anladınız. Hatta arkadaşlarınız kıza gidip sizin ondan hoşlandığını söyledi. Kız bir tepki vermesede arada bakışlarını yakaladınız. Herneyse bu şekilde devam etti.. Daha sonra kızın size internette bir şey yazıp yanlışlıkla olduğunu söyleyip özür diledi. Arkadaşlarınıza gidip bu yazdıklarını gösterip kızın size yazıldığını falan söylediniz. Kısacası egonuzu tatmin ettiniz. Kız sizle gelip konuşsa basitçe bir hareket olduğunu söylese ve sizi silse.. Ne düşünürdünüz egonuz iner miydi.)

Güncellemeler:
Ona hiçbir şey söylemeden silsem.. Ne düşünecek? Zaten yazıldığımı düşünüyor. Bana yazıldı benden yüz bulamayınca silmiş diyecek.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim kanaatimce, kız sonrasında tekrar aynı eylemi gerçekleştirmediği sürece, en iyisi budur. Kız, erkeğin egosunu tamamen yok edemez, fakat bu şekilde erkek, kızın kendisinden hoşlandığı konusunda kesin bir kanıya varamayacak. Hiçbir şey söylenmeden uzaklaşsaydı kız, erkek bu defa kızı, egosunu tatmin etmek için bir obje konumuna getirecekti kafasında. Basitçe bir hareket olduğunu söylemek, yapılabilecek en doğru şeylerden biridir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• uğraşmıyorum artık.

0|0
    0|0
  • Vakit kaybetmeye gerek olmadığını anlardım.

1|0
    0|0
  • O ego inmez kolay kolay.Bir tarafını kaldırdın çocuğun kesin ortamlarında kız bana yazıyor olum iş atıyor bana gbi muhabbetler dönüyordur. Bırak bakma umursama bu şekilde indirirsin egonu.Hiç oralı olma.

0|0
    0|0
    • yapmış zaten o muhabbeti. Yaptığı için çok kızdım zaten. Çünkü öyle bir amacım yoktu..

• susunca her zaman beni kendi gözünde olan halimle hatırlar ama

• aman artık egosu şişse bile banane. Esas o benim egomu fazlasıyla şişirdi. Attığım saçma sapan mesajı bile bu kadar takmış kafasına millete göstermiş. Bıraksın ya

• Daha önemli şeyler var boşver ;)

0|0
    0|0
    • insanın moralini bozan her şey önemlidir. Sadece neye çok üzülüp neye dozunda üzüleceğimizi ayarlamamız gerek.

• nasıl yani?

• kararını sen vereceksin başkası veremez en iyi çözüm yine sende biliyorsun.

• Valla egola alakalı da olmaya bilir, ama davranış çok acemice yapık, asıl niyeti neymiş şu gencin peki, bunu anlıya bildin mi?

1|0
    0|0
    • ego işte. Attığım o dandik mesajı açıp bana yazılıyor demiş.:) selam bile vermedim ha.. Yanlışlıkla birşey yolladım özür diledim sadece bu..

• Bana ırzd düşmanı dedi bende bana umut vermeseydi peşinden gidermiydin sevmesem bunlara katlanmazmıydım gibisinden birde bir link gönderdim, sonrada başka arkadaşlar sokmuştu o kız aramıza bunu anlıya anlamaz irtibatımı kestim onarla, çünkü gücüme gitmişti bana bu damgayı yapiştırmasına, ve her yerden çekildim bunlarda bir ara saçma sapan şeyler söylediler ve iyice çektim kendimi, bunu onunla kavuşmak için yapmıştım ekmek Kur'an çarpsın

• Ama mesaj okutmadım kimseye, ve anladım ki bana hiç güveni yok kızın, ve diğer erkeklerle klaslaması beni çok kırdı, keşke onlara gideceğine bana gelseydi, alırdı Kuran'ı eline bana gelirdi abdestimi alıp istediği cevapları ona verirdim, herkeze yaymak zorunda değildi, ve ailelerimizin bilmesi ve bizi tanıması bize yeterdi, çünkü benim için çok farklı biri ve bunca olanlara rağmen onu halya çok seviyorum ve Kuran'ın üzerine yemin ederimi onu gözüm gibi koruyacak ve yarı yolda bırakmayacam

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence o konuşmayı yapmana değmez bir başkasını severek egosunu indirebilirsin :) senin vazgeçtiğini anlaması yeterlidir

1|0
    0|0
    • Anlayamayacak ki bir daha görmeyeceğiz bile birbirimizi. Karneleri aldığımız gün söylemiş bana yazılıyor falan diye. Yani mezun olduk biz. Facebookta o eklemişti onu görmek beni rahatsız ediyor. Silmeden önce konuşmak istiyorum bu yüzden

• Ozaman ağzına geleni say haketmiş neticede

• yok sinirlenmeye gerek yok:) Onun için moralimi bozmaya dğeer mi? Sakin sakin arkadaşlarına yazıldığımı söylemişsin sana yazılacak olsam bu şekilde yapmam. Beni düşürmüşsün çok basitçe bir hareket olmuş deyip sileceğim. O takmaz pek ama. Ben rahatlarım

• Cok sacma bir soru bence. Inmez hem o ego

1|0
    0|0
    • o egonun şişmesini sağlayacak bir şey yapmadım nasıl o kadar şişiyor onu anlamıyorum

• Bu kadar sacmalamaya luzum yoktu ayrica ego inmez kolay kolay

0|0
    0|0
Yükleniyor...