Öyle uzaktan uzaktan hiç konuşmadan.Nasıl da bağladın beni..!?

Platonik aşkın var mı , varsa neyinden etkilendin ,sevdiğini biliyor mu ,konuşuyor musunuz ,yoksa onu uzaktan mı seviyorsun, nerde gördün ve nasıl tanıdın onu (kimin sayesinde) ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu sabah ışıkta aracımla beklerken sağıma bir baktım yanıma bir bayan durdu arabası ile o nasıl bir yüzdü o nasıl bir gözdü o nasıl bir gamzeydi o nasıl bir saçtı sanısın samandıra fox aman allahım şuan aşk acısı çekiyorum peşinden de gidemedim çünkü ışık bana kırmızı ona ise yeşil yanıyordu :(

1|0
    0|0
    • ayy kiyamam :)

• Ama Gamzesi Olan Kızlar Çok Tatlı :) Onlar Konuşmasın Ben Dinlerim..İnş Herkesin Sevgilisi Sağlıklı Olur...

• İnşallah benim sevgilimin ki hariç ..

Erkekler Ne Diyor 5

• bi ara aynı sınıftan bir kızla öyle takılıyorduk aşkım cannım falan filan ama aramızda bişey yoktu :D

1|0
    0|0
  • karşı komşumuz ve nasıl tanışacağımız hakkında en küçük bir fikrim yok=( 2 erkek kardeşi var beni çok seviyorlar ama ablasınyla tanıişmam lazım yardın edin amk:D

1|0
    0|0
  • evet vardı kımıleırne gore platonıktı ama bana gore sankı gercek askımdı 3 yıl boyunca oyle yasadım yanlız ca uzaktan onu görerek onu özleyerek nefesının hasretıyle cansız fotograflarıyla yasamaya calıstım dılım bır turlu onunla konusamıyordu sankı benı bırsey engellıyordu sabahtan akşama kadar kapısında bir kahve hane vardı orada oturup onun dısarı cıkmasını beklerdım hep kendısı bır mınıbus duragında bılet kesıyordu. bı turlu kendımde o cesaretı bulamadım sonra bı sevgılısı oldugunu ogrendım ama pes etmeden ben sevgımı gızlıce devam ettırdım belkı ayrılırsa solerım dıye sonunda ne mı oldu 2 hafta önce evlendıler onu mutlu gordum demeekkı bana karsı bı duygusu yokmus o yuzden soylemedıgım ıcın pısman degılım ama daha önce soylesem belkıde benı severdı dusunmekten kendımı alamıyorum oda acı bır hatıra olarak saplı kalacak kalbıme bende şimdi var mıyım yok muyum bir daha severmıyım bılmıyorum bu son olsun dualarımla...

0|0
    0|0
  • Platonik ask kendini zarar vermekten baska bir bok degil :) götün yiyosa gidilir konusulur olucagi varsa olur zaten:))) baktin olmuyo ssnde bir sigara yakar mutluluklar dilersin :))ben boyleyim iyikide böyleyim :)

0|0
    0|0
  • buranın sayesinde tanıdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...