Kapat

Telefon hattını değiştirebilmem için bir bahane bulur musunuz?

merhabaaa.direk kouya giriyorum ben .benım eski sevgilim beni cok tehdit etti ve anneme mesajlar attı neyse annemle konusup konuyu kapattık ama onda babamın numrasıda var ve babamın olaylardan haberi yok malesef.bi bahane bulup hattını değiştirmemiz lazım ama bahane bulamadık bizz acil yardım edin banaaaaaaaa :(

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• operatörü neyse online işlemlere gir hattı kapat sonra hat kapanmış dersin

Hattı telefondan çıkar hafiften bük hattın arkasındaki metal bölüme zarar ver çatlasın zarar görsün bir daha çalışmaz.

veya

3 defa pin yanlış gir bloke et simkartı puk kodu isteyince 10 defa yanlış gir tamamen hat iptal olsun

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• kardeş müşteri hizmetlerini ara 4..5 tl karşılığında numarayı değişiyolar ondan sonrasınıda sen bul ama arkadaşının yaptığı edepszlik tehditde ne demek istemiyosan bitmişitr bence erkek değilmiş ooo

0|0
    0|0
    • Vodafone olan birinin hangi numarayı araması gerek ve ne diyecek arayınca

• kardeş vodafonu bilmiyorum ama oda vardır bide hat sahıbinin bilgilerini ister

• kardeim benim=) öyle yapacağına neden engellemiyorsun sevgilinin numarasını! şimdi diceksin ki başka telden arayabilir diceksn ama yine de denemek lazım! senin derdine gelince baban uyurken bir gün babanın telini bir gece al hattı çıkar bıçak gibi bişiyle babanın hattının çip kısmını derince çiz! sonra geri tak aynı yerine bırak! sabah baban uyandığında teli çalışmıcak ve kendi değiştiricek sana da gerek kalmıcak:d lütfen teşekkür etme görüşmek üzere.d en iyi cevpa seçmen yeterli:D

0|0
    0|0
  • değiştir gitsin.

0|0
    0|0
  • Babanın tefelonunu al sevgilinin telefonunu elgelle arıyamıyor telefondan en mantıklısı bu mesaj bile atamaz.

0|0
    0|0
  • tehdit ettiği derken?

bu kadar cesaretin varsa bahane bulmakl için falan

demekki cıplak fotoların ve yatakta videonuz var ondan bu acelecilik

bide yeni üyelik açmış bu soruyu sormak için.

geber len

0|1
    0|0
  • hattı cebime koymuştum annem de elbisemi hatla beraber yıkamış bu arada çocuğun numarasını ver bakalım kim oluyor da çaresizleri tehdit etmek

0|0
    0|0
  • baban uyurken hattını çıkar çeşmenin altına tut sonra tekrar tak

0|0
    0|0
  • bi halt yedin cezasını da çek. babanı kandırıp ne geçecek eline.

0|0
    1|0
    • olayları tam bilmeden yorum yapma.babamın saglık sorunu varda soylemiyoruz.bi halt yemiş olsam anneme soylemezdim

• babanın sağlığını önemsiyorsan bu yaşında sevgili işlerine girmeyecektin. anlayabildin mi?

• Ne kadar oldu ayrılalı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sım kartını suya at bozulsun tak teline sonra babanın mecbur yeni hat alıcak. Test edildi onaylandı :)

0|0
    0|0
  • bir arkadaşımı arayacağım diye telefonunu iste geç odana müşteri hizmetlerini ara son hanelerini değiştirmek istiyorum de oldu bitti:)

0|0
    0|0
  • babanın numarasını internette abuk sabuk yerlere yaz. arayanlardan bunaldığı zaman kendisi değiştirmek ister :)

0|0
    0|0
  • Babanın telefonunu o görmeden al kartı igneden ıyıce cız sonra kartı gerı tak aç bak kartı okuyor mu okuyorsa çıkar yıne aynısını yap işe yarayacaktır.

0|0
    0|0
  • ne tehtidi bu annendemi istemiyo ben direk olayı merak ettim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...