Kapat

Basketbolcu olmak?

yaşım 19 boyum 1,99 ve basketbol konusunda yetenekli olduğumu biliyorum fakat uzun zamandır basketbolla ilgilenmedim. Bu sene tekrar başlarsam veya başlayabilirsem uzun boyunda verdiği avantajla iyi bir yere gelebilirmiyim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• boyun yaşın ideal, merakım ve yeteneğimde var diyorsun neden olmasın ama tabiy ki 12 li yaşalrda başlayıp gelseymişsin hedefler daha başka olurdu bu da bir gerçek, üniversite okuyorsan ya da kazanınca kazandığın üniveritenin Besyosuyla veya spor klübüyle irtibata geçip kendini gösterebilirsin Üniversite liginde boy gösterebilirsin mesela, sana fikir vermesi açısından... http://universitelersporligi.org/brans/basketbol

0|1
    0|0
    • aslında zaten o yaşlar başladım ve 3 sene oynadık fakat uzun bir süre elimi bile süremedim ama antremanlarla daha iyi hale gelebileceğimi düşünüyorum. Verdiğin fikir içinde teşekkür ederim en kısa zamanda onuda değerlendiricem

• rıca ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• valla 2.00 2 3 numara oynarsın tahminim şutuna guveniyosan olur. Mehmet Okur 17 yaşında başlamış

0|1
    0|0
    • 5 numara oynamıştı zamanında aslında ama şu an pek bir bilgim kalmadı :) antremanla eski formuma dönersem bu yolda gitmeyi düşünüyorum

• bizim sıkıntı bu zaten 1.95 2.00 adamlar 5 oynar altyapıda sonra yukarda 3 numaraya düşer yok olur şutu olmadigindan

• Gelirsin başla bir an önce

0|0
    0|0
  • small forward oynayabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...