Eski sevgili sendromu ?Lütfen deneyimli arkadaşlar bakabilir mi?

İlk flörtümüzdü 5 seene sonunda aldatıldığımı düşünerek ayrıldım .Zaten saygısı da yoktu bana .

Ayrıldıktan 4 ay sonra ;

Doğum günüme 2 gün kala 'Doğum günün kutlu olsun .Her ne kadar bağlarını benimle koparmış olsanda değer verdiğim insanın doğum gününü kutlamak istedim şimdiden diye yazmış facebookda.Bende yarım saat sonra 'Teşekkür ederim.' Yazdım.

Aradan iki gün geçti tesadüf aynı sitede olunca çardakta karşılaştık yanımda kız arkadaşım ve onun kız kardeşi vardı.İkimizin ortak arkadaşları eski sevgilimle zaten .Kız arkadaşım 'iyi akşamlar'dedi oda iyi akşamlar dedi bende dönüp bakmadım bile zaten o sırada kız arkadaşımın kız kardeşi ile konuşuyordum.

Derken eve giderken mesaj attı iki dakkika konuşalım mı vaktin varsa diye bende olur parka gelirsen dedim parka geldi seni dinliyorum dedim oda neden böylesin hiç olmazsa insan yerine koysaydın iyi seferdir ben adım atıyorum dedi bende sen çok iyi bilirsin insanlık adına değeri haklısın dedim .Oda deme böyle lütfen dedi.İzninle kalkabilir miyim dedim ?Oda neden izn istiyorsun ki dedi bende insanlık adına değer veriyorum diyerek güldüm tam birşey der gibi oldu hoşçakal dedim geçtim.

Facebooka ekleyip duruyor şimdide beni amaçı nedir?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 30 yaşını geçmiş ama yazmayı öğrenememişsin ya yuh boşuna kendimi yordum bu ne yaaaaa

0|0
    0|0
    • 21 yaşındayım ve yaptığınız eleştri için teşekkür ederim ancak bu şekilde üslup kullanmanız doğru değil ;)

• Okuyup anlamamanıza üzüldüm oysa ki ben yürekten yazmıştım belkide bu yüzden yüreğim kadar üslubumda karmaşık ..

• Bence sen bunu Türkçe öğretmenine okutma adam ya da kadın kalpten gitmesin. Çok ciddiyim. Noktalama virgül anlatım vs çok kötü. Karşında biri varda konuşuyormuş gibi yazmışın ama yazımda bu anlaşılmaz. Şimdi bir kez daha okudum anca anladım ki okumayı severim üşenmem :))

Bu kişiden uzak dur. Aldatan gene aldatır. Alışmış kişi rahat durmaz ve en önemlisi bir kişiye 2. şansı vermek ilkinde az yaptın 2. de gel daha çok yap demektir. Sakın ona bu mutluluğu yaşatma.

Erkekler Ne Diyor 3

• Affetmek gibi bir düşünce yok değil mi?

0|0
    0|0
    • Aşağıda yazdım yorumlarıma göz atar mısınız yaşattıklarını nasıl göz yumarım affetmem sevgim yok

• açıkcası knsma bnle demedm tınlamadm anlaması gerkrdı anlamadı belrtmelıym artk haklısınz

• peki arkadasım özledinmi ya da seviyormusun hala yadırgamak için sormuyorum.

0|0
    0|0
    • Eski saf günleri özlüyorum ,sevgi herşey değil bunu bildiğim için onunla artık olmak istemiyorum neden uğraşıyor az buz şey yapmadı bana insanda biraz grur vicdan olur

• anladım demek istediğini o skoru atamadığı için yarım kalan işini halletmek için dönüyor belli ki ona en büyük ders işte susup tınlamamak .. çok teşekkür ederim

• aynen arkadasım..rica edrm

• çok uzun yazmışsın ya :(

0|0
    0|0
    • Benim için önemli lütfen okur musun :(

• özelden konuşalım bari madem böyle dedin ?

• tabi ekleyeyim seni ancak şuan çıkmam gerekiyor kursum var geldiğimde haber veririm mutlaka konuşuruz akşam olur mu?

Kızlar Ne Diyor 2

• Karakterli ve sağlam duruşundan dolayı seni kutluyorum gizlicim helal be böyle devam :D

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim .Ancak kasılıyorum artık ne yapmalıyım sessiz duruyorum

• Bencede hırslanmıştır şuan o :)

• Kakov yasası işe yarıyor =)/Kaçan kovalanır :D Kesinlikle ama hırsı onu yer bitirir.Uzak dursun herkes kendi yoluna artık .

• aldatıldığımı düşünerek ayrıldım demişsin bunun kesinliği var mı emin misin yani?

0|0
    0|0
    • Hiç bir zaman kesin olamazsın çünkü erkekler afedersin yatakda yakalansa bile sana bir bahane sunarlar .Çok açığını yakaladım küfür ederdi bana bense saygınlığımı korurdum.Cebinde okey yakaladım açıklayamadı.Arardım kızlar olurdu kim derdim cevap veremezdi gece eve geç gelmeler gece dışarıdayken şarjım biti demeler.Facebookda ilişki durumunun bana açık olması aynı sitedeyiz arkadaşları gelirdi üniversiteden benim gelmeme yakın giderdi arkadaşları vs

• Herkes için güzel günler olsun onun içinde ama bir daha haksızlık yapmasın bana alay edilmek istemiyorum.O hala şuan benle alay ediyor ..Geçmişe hep özlem duyarım oysa ki bugünümüzü yaşayamadan ölürüz.Sevginin bir tanımı olmadığı gibi bir cevabıda yoktur.Bazen çok çok aşığım dersin bazense yani seviyorum işte dersin buna takılma .Önemli olan onlayken mutlu musun?! Dilerim herşey gönlünce olur arkadaşım

• mutluluk kısmı da çok göreceli işte idare ediyorsun bir şekilde :) konu senden bana döndü biraz ama dediğim gibi yoluna bakarak en iyisini yapıyorsun zaten konuşma şeklin ve düşüncelerinden de senin ona çok fazla geldiğin belli oluyor hak etmemiş seni umarım senin de herşey gönlünce olur dediğin gibi herkes mutlu olsun :)

Yükleniyor...