Çıktığınız kızın yüzünde sivilce olmasını çok takar mısınız?

Samimi cevaplarınızı bekliyorum

benim çok taktığım bir konu var sivilcelerim.. ergenliği atlatmış olmama rağmen bir türlü geçmiyor doktorada çıktım ama sonuç vermedi herşeyi çok takıyorum doktor ilacın yanında stresten uzak dur dedi bu mümkün değil sıkıntı yaptıkça yüzüme yansıyor ve bu sivilceden de öte leke tarzındaki şeylerden kurtulamıyorum çok sıkıldım merak ettiğim siz erkekler çıktığınız kızın yüzünün bu şekilde olmasına çok takarmısınız?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç takmam ben de .Bu yüzden bir kızın üzülmesini de istemem.Bunlar geçici şeyler.Stresi kontrol altına lazım öncelikle.Belik yediğin bazı şeylerde tetikliyor olabilir sivilceleri.

1|0
    0|0
    • çok dikkat ediyorum yağlı şeyleri yemiyorum bile ama strese çözüm bulamıyorum birşeye üzüleyim canım sıklsın ertesi gün yüzüm sivilcelenmiş bir tanede çıkmıyor yüzümü kaplıyor deli oluyorum ve kimle sevgili olduysam hepsi bu durumu takıyor benimde elimden bişey gelmiyor:(

• Ben destek olmaya çalışırım sana ama çok takıyorsan sorunu bir psikiyatri uzmanıyla paylaş derim.Görebilsem yüz resmini yorum yapardım ama .Sana destek olacak birini bul bence.Sen iyi kalplisin çünkü.

• yok artık sende piskologada değil psikiyatriye gönderdin beni naptın ilaçla tedavi gerektircek bir durumum yok allaha şükür sadece artık pürüzsüz bir cildim olsun istiyorum o kadar saol desteğin için..

Erkekler Ne Diyor 12

• Tek tük varsa sorun yok.

0|0
    0|0
  • Ben takarım ama ben de öyleydim. Roaccutane kullanacaksın doktor kontrolünde. 6 ay dayanabilirsen bir daha hiç sivilcen olmaz. Kendin alamazsın eczaneden çok yan etkisi olan bir ilaç.

0|0
    0|0
  • Sivilce çıktı hemen bırakalım o kızı. Kıl dönmesi ameliyatı oldu hemen bırakın o adamı. Zor bir anında hemen bırakmalı sevgilini, aksi takdirde biz salak oluruz. Ben kalp hastası adamı 5 sene nişanlı olarak seven ve evlenenleri tanıyorum. Dış görünüşün elbet değişecek, ama sen baki kalacaksın.

0|0
    0|0
  • ya o kadar da abartılcak bişey değil ama hiç geçmemesi sorun işte biraz. dert etmemeye bak insanlar ne der diye düşünmemeye çalış stresten uzak kalmış olursun böylece

0|0
    0|0
  • Erkek için önemli tabiki , stresten uzak durman gerekiyorsa öyle yap doktor ne diyorsa harfiyen uygula yoksa bir yararını göremezsin ilaçların.

0|0
    0|0
  • yeterki karakteri güzel olsun. onemli olan iç güzelliği dış değil...

0|0
    0|0
  • çok yoksa problem olmaz

0|0
    0|0
    • ha çok olmuş ha az bütün yüz pırıl pırıl sadece bir tane sivilceyse azdan kastın yok öyle bir dünya dostum söle açıkça evet problem takarım diye olsun bitsin..

• önemli değil

0|0
    0|0
  • Takmam..

Çok rahatsız oluyorsa götürür, tedavi ettiririm... İnsanız lan, nedir ki..

0|0
    0|0
  • Takarım efenim. Zamanla geçer inşallah diyelim.

0|0
    0|0
  • roaccutane tarzı ilaçları denedin mi

0|0
    0|0
  • Yaz duvarına

"Dünyada benden önemli hiç bir şey yok"

her sabah güne bunu okuyarak başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendini çirkinleştirmek için özel çaba sarfetmemelisin .. Ölümlü dünya çok da takma ...

0|0
    0|0
    • pürüzsüz cildi olana söylemesi kolay önceden benimde yüzüm öleyken sivilcesi olanlara öyle derdim ama takılıyor insan işte..

• O lekeler için krem var .. Sadece leke olan yere sürüyorsun ama gece yatarken ve ordaki deriyi soyuyor iz falan kalmıyor expigment gibi birşey di adı ..Bir sor eczaneye bakalım ..

• tm teşekkür ederim sorucam saol:)

• takmıyorlar yeter ki genel olarak hoş ve bakımlı ol

0|0
    0|0
  • samimi söylüyorum sister sktret gitsin

0|0
    0|0
  • bende de aynı sorun var, cevapları takip edecem.

0|0
    0|0
  • yüzünü neyle temizliyorsun ?

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın 18-24 arası ise geçer dert etme

0|0
    0|0
  • ben kendi yüzümdeki sivilceden rahatsız oluyorum açıkçası.

0|0
    0|0
    • olmuyorum diyen yalan söyler

Yükleniyor...