Hey millet buraya bakın

ya şimdi nasıl anlatıcam bilemiyorum bir sevgilim var ve ilişkimizde ciddiyiz gayette çok mutluyuz hamdolsun.Allah herkese nasip etsin ama bir erkek kadının elini cüzdana attırmaz ya benimki o işi yapıyor.Bazn para istiyor ödetiyor falan biraz tuhafıma gidiyor.Bazen ona okadar gıcık oluyorum ki yani ikimiz birbirimizi çok iyi tanıyoruz kendini topluluk arasında hep iyi gösterme çabasında... Bir insan kendisi olsa bence herşeye yeter.Fazlasına gerek olmadığını düşnüyor kendisinede söylüyorum bunu ve ayrıca ailemlede tanıştırdım babam hariç. Annem kısa bir süre için il dışına çıktı benide sevgilime emanet etti.Çünkü gerçekten çok iyi bir insan çok fedakar asla paranın hesabını yapmam iki kuruşun lafı olmaz ama mesela olay şöyle oldu haftasonları yanına çalşmaya gidiyorm arada.. deniz kenarnda düğünü var hocamın.Orda sahneye çıakcağım ve çok şık olmam lazım aldığım parayla elbise alacaktım.Yok işten çıkıcakmş ben sana kredi kartımı veririm sen bana borç olarak ödersin diyor.O kadar yiyip içiyoruz.Afedersiniz sarılıyoruz sevişiyoruz gelmiş bana borç diyor.Birde faiziyle ödersin nolmuş dedi senin bir kuruşunu bile istemiyorum iyi geceler deyip kapattım. Çoğu zaman gücüme gidiyor. Yanlız bazı şeyleri bilmiyor.Napmam gerek bilmiyorum belki okumaya zahmet edersiniz teşekkür ederim akıl vermenizi beklemyrm okuyun empati kurun sadece siz napardınız bunu bilmek istiyorum iyi günler.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• sevginin arasına para karışırsa... ve hele..nalıncı keseri gibi kendine yontarsa.. bu aşkta bir iş var diye insanın aklına geliverir..? birlikteliğinizin süresini bilmiyom ama.. biraz miyde bulandırır cinsten... hem mantığını hemde duygularını karıştır o şekilde davransan derim..?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu adamla hayat mı geçer.

0|0
    0|0
  • Ne o cebinde akrep mi besliyor en azından benim sevgilimde çalışıyor ama kuruş elini cebine attırmadım attırmamda benim için özel yanımda olması bana dünyalara bedel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vallahi ben olsam bende sinir olurdum para verdiğim için değil tabi ki sana borç demesi çok saçma o kadar şeyi paylaşıosunuz borçtan mı bahsedio benim sevgilimde tam tersi 5 kr. bile ödettirmez bana hatta kıyafet alıcam zaman alma beraber alırız ben alırım sana dio

0|0
    0|0
  • Aranızda senin ya da benim param olmamalı eğer şimdiden böyle şeyler yapıyorsa dile getiriyorsa faiziyle ödersin vs diye ileride evlendiğinizde daha kötü şeyler olabilir. Para aşkın önüne geçmemeli. Senin yerinde olsam oturup konuşurum rahatsız olduğumu söylerim ne demek istediğini çok sevdiğimi söylerim.. Konuşarak sorununu çöz derim

0|0
    0|0
    • konuşucam tamam ama ne demeliyim ki yanlş anlamaması için elbette benim içnde önemli değil ondan değerli olmaz kağıt parçası fakat ben dostmuyum düşmanmıyım neyim belli değil

• Ya canım buluşmak iste bir kafeye git mesela konuyu aç orda hesap işlerinden bu borç lafına çok alındım de yani başka şekilde konuşamazsın ki.. Çok sevdiğini önemli olmadığını filan daha doğrusu ne hisediyorsan onu söyle

• bu adam seni batırır

0|0
    0|0
    • batırır ne demek yaa birde evlilik var ucumuzda bn b*ku yedim

• yazarken için sıkılmadımı ?

0|0
    0|0
    • okurken sıkıldı değil mi ... birde beni sor

Yükleniyor...