Trabzon 2010/11 Sezonu Kupası için yeniden girişimlere başladı..Ne düşünüyorsunuz ?

Trabzonspor, UEFA'nın verdiği cezalar üzerine 2010/11 sezonu şampiyonluğunu ve kupasını alabilmek için girişimlere başladı.

-Sizce var mı Trabzon'un bu kupayı alabilme ihtimali ?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa nın cezası netleşirse TFF şike yapan klübe cezayı, TS ye kupayı tescillemeli.

Daha en başında bu yapılsa idi Uefa Belki de cezayı yine verecek ama erteleyecekti.

Örnek:

Steau Bükreşin UEFA dan aldığı cezası, Romanya Futbol Fed. tarafından verilen puan silme cezası yeterli görüldüğü için ertelendi. mesela.

2|0
    0|0
    • Not: Eğer federasyon değişir ise (ki değişmeli) ve yeriine H.Ulusoy yönetimi gelir ise bunların hepsi gerçekleşir. Net.

• Umarım değişir..Haluk Ulusoy yönetimini bende istiyorum cidden..

Erkekler Ne Diyor 19

• mümkünlüde herşey mümkün

uefa, ligdeki 18 takımı küme düşürdüm dese şaşırmam

1|0
    0|1
  • Küçük bir ihtimal alabilir .

1|0
    0|0
  • UEFA´dan gelen ceza kesinleşirse TFF vermek zorunda

1|0
    0|0
  • Bu kez olacak galiba :(

2|0
    0|0
    • Üzülme be abi kısmet :)))

• Bilmez miyim :D Hayırlısı ama abi ..

• şaka şaka :)

• Ayni muhabbet besiktasa da oldu turkiye kupasinda carsi kupayi geri verin dedi kupa federasyona iade edildi onur guzel sey gercekten

ben trabzonluyum baskanimiz ise yaramaz taraftar istiyoki herkes hakkini bulsun

1|1
    0|1
  • Bi' seyler vericez biz fenerliler olarak onlara..

1|2
    1|3
  • alır bencede ne alır onu bilmiyorum :DD

1|1
    1|2
    • :D Deme öyle nan

• şunlara bak görende her sene final yapıyorlar sanacak :DDDD

• O günlerde yakın canımm benim :)

• Başkanın seçim vaadlerindendi kupayı Trabzona getirmek ama bu fedarasyonla alma ihtimalleri çok az

1|0
    0|0
  • olay trabzonda değil federasyonda bitiyor.federasyonunda bir tarafları yemediği için vermiyor haklı şampiyonluğu trabzona.2 sene evvel uefa bile almadı feneri.şampiyon trabzondur arkadaş o gelsin cl ye dedi :D

2|0
    0|0
  • pek sanmıyorum geçmiş gitmiş ama çırpınıylar işte :)

1|0
    0|0
  • Başlarinda iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz bir Başkan ile olmaz o işler...

1|0
    0|0
  • Şike olduysa almaları gerekir diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Fenerli değilim ama artık trabzonun laz olduğunu değilde çingene olduğunu düşünmeye başladım :)

1|1
    1|2
  • Laz inadi ne yaparsin keske alsalar :/

2|0
    0|2
  • Alabilme ihtimali çok yüksek.

1|0
    0|0
  • adamlar transferi yapılandırmayı bıraktılar kupayla uğraşıyorlar , ne kupaymış arkadaşlar inatları inat

0|0
    0|0
  • alamaz ki şimdiye kadar da alamadı

0|0
    0|0
  • Bakkaldan dondurma çalıp dondurmadan çıkan bedavanın hakkı oldugunu savunan fenerlidir..

0|0
    0|0
  • kupa müzede duruyor alsın bir fotoğraf çektirsin yerine geri koysun:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• geçen bir milyoncuya girdim onlara özel kupa yapmışlar her şubelerinde varmış gidip alsınlar onlarada yazık

1|0
    1|0
    • Bir milyoncudan alinca normal kupadan tek farki var biz helal para ile 1tl verip aliriz siz milyon dolarlar dokup kendi taraftarini salak yerine koyup baska bir tolakimin emegini calip kupa almis oldunuz

• alır alır :)

1|0
    0|0
  • Ya alsınlar alacaklarsa da,o kadar olay oldu.

2|0
    0|0
  • Bence yoktur. Ama isterim.

2|0
    0|0
  • Alıcaz tabiki hele bir vermesinler :)

0|0
    0|0
  • haklıysa sonuna kadar gitsin <333

0|0
    0|0
  • alma ihtimali var evet

0|0
    0|0
  • Sapını alma ihtimali oldukça yüksek.. Hani Volkan bir ara Lincoln'ü kovalamıştı ya sonrada testislere bir tekme :) aynı şeyi hacıosmancığa yapması lazım herif ruh gibi konuşurken gözleri kayıyo daha kupa istiyo çirkef şehir çirkef takım çirkef çirkef çirkef bunlar..

0|1
    2|0
    • Çİrkef şehir mi ? Bu gizliler neden hiç haddini bilmez.

• Cirkef sehir deme hakkini kendinde bulacak kadar beyinsizsenn gizli olman cok hayirli olmus

Yükleniyor...