Şampiyonluk Adaylarınız?

La Liga'da Real Madrid bu sezon çok farklı ve bir adım öndeler oynadıkları futbolla.

Premier Lig'de Chelsea. 1-0 kazanmasını bilen takım şampiyonluğa her zaman daha yakındır. Kötü oynadıkları maçlar da bile 3 puanı tek golle alabiliyorlarsa ilerleyen zamanlarda puan kaybetse de şampiyonluğun ilk adayı. Liverpool, Arsenal ve Man. United zaten şampiyonluk şansı yıllarca olmayacak takımlar. Vizyonları yok. O konuda Man. City ve Chelsea arasında geçen bir yarış olur.

Bundesliga'da tabiki Bayern Münih. Lige koydukları domineye uzun yıllar kimse rakip olamayacak.

Seria A'da Juventus. Bayern gibi onlar da ligi domine ettiler.

Fransa Lig 1'de Monaco. Bu sezon ki ilerleyişleri ile diğer takımlar ilerde puan kaybetse de Monaco ve PSG üst sıralarda kalacaklardır. Bu sezon ise bir adım da olsa Monaco'yu yakın görüyorum.

Süper Lig'de Beşiktaş. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin şampiyon olabilecek bir hava yakaladıklarını düşünmüyorum. Beşiktaş bir adım daha önde diye düşünüyorum. Başakşehir'e ise şampiyonluk şansı maalesef zor, vermiyorum.

Şampiyonlar Ligi'nde ise Barcelona veya Real Madrid ikilisinden biri kazanır diye düşünüyorum. Bayern bu sezon etkili olamaz ikisi karşısında eşleşirse, diğer takımların da tecrübe eksikleri var. Finali gören olsa bile tahminimce kazanamazlar.

• Real-Chelsea-Bayern-Juventus-PSG-Beşiktaş-Barcelona
    25%(2)12%(2)Oy Ver0%(0)
  • Barça-Chelsea-Bayern-Juventus-Monaco-Beşiktaş- Real
    0%(0)12%(2)Oy Ver25%(2)
  • Real-Man. City-Bayern-Juventus-PSG-Fenerbahçe-Barcelona
    25%(2)19%(3)Oy Ver12%(1)
  • Barça-Chelsea-Bayern-Juventus-Nice-Beşiktaş-Barcelona
    12%(1)6%(1)Oy Ver0%(0)
  • Real-Chelsea-Bayern-Juventus-PSG-Başakşehir-Bayern
    12%(1)12%(2)Oy Ver12%(1)
  • Benim adaylarım farklı
    26%(2)39%(6)Oy Ver51%(4)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Real-Chelsea-Bayern-Juventus-PSG-Beşiktaş-Barcelona

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• La Liga = Real Madrid
    Serie A = Juventus
    Lig 1 = Monaco
    Bundesliga = Bayern Münih
    Şampiyonlar Ligi = Real Madrid ve Bayern arasında geçer.
    Barcelona favori filan değil 2015 te kazandığında bile şansa kazandı. Adamlar Bayern ile maç yapıyorlar şansa bak Robben, Ribery, Alaba gibi çok önemli isimler sakat ki zaten ajan Pep vardı o takımda adam Camp Nou'ya öyle bir kadro ile çıkmış ki adam yenilgiyi kabullenmiş direk. Alonso'yu stoper oynatıyor. Lewa forvet arkası filan saçma sapan kadroydu. PSG yine eksik var Juve yine eksik var vs. öyle şansa geçtiler.
    Barcelona favori değil şampiyonlar liginde Real Sociedad vb. maçlarda görüyoruz ligde dökülüyorlar resmen. Iniesta sırtlıyor o takımı forvette Suarez'i devre dışı bırak tamam Barcelona bitik direk bu 2 oyuncuyu kitle tamam diğerleri boş olsa da olur. Iniesta'sız barcelona ligde en güçsüz takımlara çatır çatır atak veriyor ve pozisyon bulmakta çok zorlanıyorlar ve üstüne üstlük golü zar zor ittire kaktıra rastgele ortadan atıyorlar şansa o da.
    Bayern'i bu elemede zorlayacak takım Arsenal sürpriz çıkmazsa eğer Real Madrid ve Bayern finale çıkar biri rahat finalden önce eşleşmezlerse final maçı oynarlar. Ancelotti var Bayern başında adam sistemi kurduğundan beri çatır çatır eziyorlar rakipleri. İlk geldiğinde sistemi oturtamamıştı şimdi oturttu.
    Barcelona bu sezon hiç bir şey de favori değil oynadıkları rezalet futbol orta da El Clasico'da bile Real Madrid'in 3 penaltısı verilmedi, Barcelona'nın 1 penaltısı verilmedi. Zaten Barcelona'nın golü de ofsayttı. Bide Benzema kaleci ile karşı karşıya kalacağı pozisyon vardı net goldü o pozisyonda fakat ofsayt ile alakası olmayan bir durumda ofsayt dedi hakem. O maçta hakemler Barcelona'yı sırtladı resmen yoksa tarihi fark yiyeceklerdi sahalarında.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• B e ş i k t a ş
    Chelsea
    Bayern münih
    Psg
    Atletico Madrid

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• A ve B seçeneklerinde real ile barca nin aynı anda olması tuhaf :)
    Beşiktaş
    Real
    Chelsea
    Juventus
    B. münih
    Psg

0|1
    0|0
  • Juventus
    Monaco (psg)
    Real Madrid (Gönül ister Arda'lı barça olsun)
    Chelsea
    Bayern
    Galatasaray :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...