Her şeyi üzerime alınmamayı öğrenmeliyim sanırım, neden böyle oluyor?

Arkadaşlar askerdeki sevgilimle ilgili yardımlarınıza ihtiyacım var...

Sevgilim askerde, çok iyi giden (zaman zaman tartışan, zaman zaman tartışmayan, genel anlamda oldukça mutlu olan) bir ilişkimiz var.. 4 yıldır.. 5 aydır askerde.. çok iyiyiz aslında, cep telefonu da yanında, ziyaretine gidiyorum zaman zaman.. ayda bir felan.. evci alabiliyor.. ama bugün de her gün gibi normal bir mesaj attı önce, daha sonra sıkıldığını söyledi. neyden diye sorduğumda da beklemekten diye cevap verdi.. neyi dedim, zamanı dedi.. benim için de zor seni çok özlüyorum ama sana kavuşacağım o günü bekliyorum filan dedim.. cevap yok.. işi oluyordur eminim her an cevap yazmaz.. üzerime alınmamalıyım.. sık sık söyler iyi ki sen varsın yanımda diye, hani bi problemimiz de yok ama işte.. daha bugün attığı o mesaja kadar iyiydim 5 aydır maşallah.. sanırım her şeyi üzerime alınmamayı öğrenmeliyim... yani bilemiyorum, neden böyle oluyor..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• triplere girmiş seninki kendi kendine

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin :) ben ne yapayım ne önerirsin bana?

• gül geç yaptıgı hatanın farkına varması lazım kendi kendine ama.

Erkekler Ne Diyor 3

• sabretmelisin askerden dönene kadar

0|0
    0|0
  • Üzerine gitme askerlik psikolojisi zamanla geçer.

0|0
    0|0
    • peki, bu dediğini yapmaya çalışacağım..çok teşekkür ederim.

• olur öyle şeyler

asker insanın sağlıklı düşünmesine engeldir

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim cevabın için, dediğim gibi, biraz rahat olmayı denemeliyim sanırım..sağol tekrar

Kızlar Ne Diyor 2

• üzerine alıncak bir durum yok kuruntu yapma boşa

0|0
    0|0
  • ne sıkıntısı vardır allah bilir..sen takma üzerine alınma.

0|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun, ne kadar rahat da olsa elbet sıkıntısı oluyor..her şeyi de anlatmayı sevmez, ağır abidir biraz :) alınmamaya çalışacağım bundan böyle çok sağol :)

• rica ederim..üstüne gitme bence..mutlaka bir derdi vardır sana söyleyemediği..düzelir ama.

Yükleniyor...