Hıc pısmanlıgını cektıgınız bır hıkayenız varmı?paylasırmısınız

ya da keske boyle olmasam dediğiniz sunu yapsaydım sımdı hayatım su sekılde olurdu dediğiniz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• herkes gibi benimde var..ilk okul 7 de tanışmıştık bir kız ile.. okul bitti liseye geçtik biz çıkmaya başladık ben liseyi okumak için istanbula geldim buda başka bir şehire kız lisesine gitti...

lise 3 de ben memlekete döndüm tekrar artık birlikteydik vesselam sonuca gelirsem yaklaşık 6-7 ay önce bu kız ile ayrıldık yaklaşık 6-7 yıl süren bir ilişki...

ayrılma sebebimiz benim çerkez olmayışım..

yani onlar çerkez ve ben Türküm..

ben şansımı biraz zorladım gittim evlerine babası ile konuştum babası silah çekti sıkarım dedi.

işte o zaman keşke keşke keşke dönüp gitmeseydim ya sıkıp vursaydı beni ya da o kızını verseydi bana..! gerçi gitmem için en çok yalvaranlarda kız ile annesiydi oğlum git lütfen git diye kadıncağız ağlıyordu karşımda..sevdiğim kız ha kezena aynı şekilde..gitmek zorundaydım ama nerden bilebilirdim ki o evden son çıkışım olduğunu..!

keşke çıkmasaydım da cesedim çıksaydı..!

0|0
    0|0
    • uu aklından atamamısın okurken ıcım tıtredı kotu gercekten seven anlar sevenın halını kaybetmıssın bunun verdıgı bı uzuntu var ıcınde ıyıde kac sene oldu gıdelı o evden ya?

• gecer ama olumler bıle unutuluyor arkadasım ınsan oglu unutursun acı cektırme dusunup de kendıne

• insan insanı unutuyor da

insan hayalleri unutamıyor...

tek sorunum bu

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...