Kapat

Sneijder ı neden eleştiriyoruz?

Bu sezon asist krallığında zirvede ve gole katkı olarak toplam 10 gole direk katkı yapan sneijder bu alandada zirvede dün tek başına bir maç aldı yine

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En iyiler her zaman elistirilir bu ülkeye Hagi den sonra gelmiş en büyük on numara

1|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaraylı mısın?

0|0
    0|0
    • Ohaa ben de o zaman hep beraber
      çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın, kimseyi kimseyi sevmedim, senin gibi. sevdanın uğruna, terkettim herşeyi, hayatın anlamı, Galatasaray

• Nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay yüksel ta arsa kadar şanlı galatasaray

Erkekler Ne Diyor 6

• Çünkü taraftar sürekli bir Hagi performansı bekliyor.
    Zamanında çıta nasıl yükseldiyse hala etkisi devam ediyor :)

Takım zaten genel olarak perişan, bu da doğal olarak Sneijder' ide etkiliyor.

cut.

0|1
    0|0
  • Kardesim meyve veren agac taslanir. SNEIJDER cekemeyen cok insan var harcamaya calisiyorlar. Drogbayida karalayip gonderdiler Alexi de...

0|1
    0|0
  • Bursa ve alanya maçı dışında bizi unuttuğu için büyük maçlarda öne çıkmadığı için eleştiriyoruz fenerbahçeye başakşehire beşiktaşa karşı nerdeydi

0|1
    0|0
  • Ben eleştirmiyorum eleştirenler zamaninda Fatih Terimi bile eleştirmiş insanlar çokta şeyyy yapmamk lazim. Sneijder 2. Devre Galatasaray ı şampiyon yapacak.

0|1
    0|1
  • siz kimsiniz bilmiyoz da biz elestirmiyoz galatasaraylilar olarak

0|1
    0|1
  • Çünkü kağıt üzerinde baktiğimiz zaman ligin en iyi oyuncusu. Böyle tanimlanan oyuncularin daha çok ön plana çikmasi lazim mesala geçen sene hiç böyle oynamadi Sneijder. Bu senede Fener maçindan sonra düzeldi. Bunda herhalde artik kaleye yakin oynamasinin etkiside var. Belkide satacaklar iyi fiyat gelsin diye sinsi bir planda olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...