Slaven Bilic Beşiktaş'ta başarılı olabilir mi?

Slaven Bilic Beşiktaş'ta başarılı olabilir mi sizce..Fatih TERİM'le ilk maçlarını sabırsızlıkla bekliyorum :)

Güncellemeler:
turk kadınlarının ilgisini bilse kendisine karşı..takıma odaklanamıcak adam rahat bırakın da karısmasın kafası :D

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bence çok iyi bir teknik adam başarı sağlayacağına inanıyorum yalnız tek korkum bir kaç maçta puan kaybı yaşanırsa baskı altında bırakılıp gönderilme durumu.zaman verilmeli diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Bilic çok beğendiğim bir teknik adam ..

Fakat İmparatora yaptığı sus işaretinden beri o adama kılım ..Sonradan ortam yumuşadı ama ben hala antipati duyuyorum o adama..

Bakalım bende merakla bekliyorum yeni sezonu ve Beşiktaş derbisini..

1|1
    0|0
    • birde inönü yıkılmasa ya da yeni statta olsa ikisinin maçı..

• Bunu paylaşmam lazımdı.. :)) link

• :)) çookkk bayan taraftarın sempatisini kazandırıcak bu adam bize :))

• Hırvatistan milli takımını nerelere getirdiği belli bence başarılı olacaktır :)

0|1
    0|1
  • Olabilir yani.

0|1
    0|1
  • başarılı olur :) <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• oncelikle adamin mantalitesi saglam yanliz sabir gostermek lazim her sey bir anda olamaz. cok genc oyuncular var dedigi gibi gencleri egitme cabasi gosterirse buyuk basarilara imza atabilir..

0|2
    0|1
  • Valla Beşiktaş'a son 10 yılda o kadar çapsız hocalar geldi gitti ki öncelikle karizma anlamında 4 4 lük bir hoca geldi bence, başarılı olabileceğinide düşünüyorrum, çArşı nına pascal nouma gibi bağırıa basacağı bir teknik direktör biraz manyak doğrusu :) link

0|1
    0|1
  • bu seneki en iyi transferlerimizden biri diye düşünüyorum nedense bana çok güven veriyor. ilk düelloda fatih terim'e kaybettiğinden dolayı memnunum çünkü o bir milli maçtı fakat rövanş alma vakti geldi umarım bilic bileniyodur galatasaray'a karşı :D

0|1
    0|1
  • samet aybabadan daha ıyı olması lazım bu yıl şampiyonlık yarısı beklıyorum besıktastan son haftalara kadar kovalamalı

0|1
    0|1
    • asjdasgsasasaf :D bu söylediğine kendin bile inanmıyosun:D hangi şampiyonluk ziraat kupası mı :D

• Bende merak ediyorum :DDD terimin suratını görmek istiyorum :DD

0|2
    1|1
    • terim daha önce uluslararası alanda geçirdi bilice gelsin bide ulusal arenada geçirelim :D

• başarılı olup olmamasını bilmem de Türk taraftarlarının psikolojik baskı uygulayacağına adım gibi eminim

0|1
    0|1
  • Başarili olacağini düşünüyorum...

0|1
    0|1
  • Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş'a Yeni Teknik Direktörü ile Başarılar diliyorum...

0|1
    0|1
  • inönü stadını görememesi büyük kayıp. bide uyum sağlaması önemli bakalım neler yapacak

0|1
    0|1
  • başarılı olur aralarındaki mesele ne

0|1
    0|1
  • Fatih hocayı yakından tanır kendisi ne de olsa Canını sağlam yakmışlığı vardır :))

0|0
    0|3
    • hahahah ezik 8taşlılar eksilemiş :D lan bebeler Hırvatistanlı Bilice Fatih hoca soktugu zaman köpekler gibi sevinmiştiniz :D ne oldu şimdi :D

• olaiblir

0|0
    0|0
  • olabilir bence

0|0
    0|0
  • bilic gibi yer onu

0|0
    0|1
Yükleniyor...