Gönlümün he dediğine annem kızıyor ~ Aileniz yüzünden bitirmek zorunda kaldığınız bir ilişkiniz oldu mu?

Herkese günaydınlar :)

Sabah sabah bu şarkıyı dinlerken link aklıma geldi, sorayım dedim... Hiç aileniz yüzünden bitirmek zorunda kaldığınız bir ilişkiniz oldu mu? ya da bitirir misiniz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Yazık. yanlış yoldasın. Belki de ileride böyle bir sevgiyi bulamayacaksın

0|0
    0|0
  • ana kendine bakacak kızı gitmesin derdinde..Hiç evlenmesin bana baksın diyen bunak kadınlar çok.. ona anlat...her geleni çevirme..

0|0
    0|0
    • Şarkıdan alıntı yaptım başlığa canım.. Annem ben evleneyim diye can atıyor :)

• Doğru insanı seçmeye çalış sorun yoksa güzel..

• oldu, kimse mükemmel değildir ve bu da bir olasıklıkdır.. hiç hoş zamanlar değildi sevdiğin bir insanı kaybetmek nedir iyi bilirim.. ve inan bana bazı sıkıntı ne demek bu hayatta bunu iyi idrak ediyosun

0|0
    0|0
    • Neden yeterince direnmedin?

• tahmin edebiliyorum canım bundan sonra şansın açık olsun

• umarım seninde gönlüne göre olsun herşey

• iki aileyi ikna için caba gösteririm bu iş öyle ya da böyle olacak.

Cut.

0|0
    0|0
    • Ya aşık 2 kalbin arasına kim girebilir ki işte..

• karşımda ki sabırlı olsun yeter, aile eninde sonunda çözülür

• hak veriyorum.

• Anne Baba tarafından zorla atanmış izin = Ne b*k yersen ye ...

0|0
    0|0
  • Evet çoook hatta annem hepsine öyle dedi :D Annemin seçtikleri mi? Ayyy Iyks :d

0|0
    0|0
    • Bi doğu-batı sentezi yapamadın mı sen de :D

• yani diyorum ki annenin istediği kız modeli+senin istediğin kız modeli= Gelin adayı

• ooooo öyle bir model yok bence :D annemin istediği kız modeli= şişman ders düşkünü inek etli bollu bir kız , benim istediğim kız= fikirsel açıdan uygun biri, mantıksal

bu ikisinin kesiştiği nokta doğu- batı sentezi yapıyoruz ya hani herhalde Antartika semalarında bir yer keşfedilmemi,ş fosil tutmuş bir yer olurdu :D üstüne üstelik böyle biri gelin ADAYI olcak daha :D yok yok böyle iş mi olur valla elbet isteklere cevap verilir ama o kdrı fazla benim işim gücüm var uğraşamam adaylarla :D

• Ailem istemiyorsa bir bildiği vardır.Ama onların önerdiğini de ben istemiyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benm deyılde sevgılım benı aılesı yüzünden bıraktı ama bn bıtrmezdım aılem ne derse desn ve aılem karışacak ınsanlar deyıller hataları kndımın yapıp kendımın ders almasını ısteyen türdenler ama her kezın aılesı aynı olmuyo ıste

0|0
    0|0
  • annemin istemediği bir ilişkim olmuştu annemde evlenemezsin ama gez dolaş dedi sıkılınca atarsın hem hayatında bir tecrübe olmuş olur dedi bende dinledim sözünü :)

0|0
    0|0
    • Ben de öyle yapardım herhalde.. Anneni tebrik ettim.. Güzel yaklaşım :)

• Düzgün konuş! konumda böyle şeyler istemem..

• esprimi yaptın şimdi kendi çapında, dur kaile almadığımı gösteren bir gülücük etiyim :D :D :D

• hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...