DÜN beni seviyordu Bugün başkasını nasıl oluyor bu?

Benim için ölüp biten kilometlerelerce yolu herdefasında kat eden ,kapımda ağlayan,benimle evlenmek isteyen adam şimdi birbaşkasıyla birlikte bu nasıl oluyor daha bir hafta önce beni seviyordu şimdi birbaşkası var sevgi bumudur?Nasıl oluyorda biranda bambaşka biriyle olunabiliyor sevilebiliyor ? ben niye yapamıyorum

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Yok cok naz yok kapristen gitmistir bilmem ne. Bunlar serefsiz derecesinde pislik insanlar. Bizde saf sevgili. Aslinda ufak mesajlar veriyorlar ayrilmadan ama biz gözümüzü kapatiyoruz. Son gün benim kopegimde ilk defa gel buraya dedi kollarini acti bana. Bende kostum sarildim. Salak kafam o hep yalvarirdi saril bana öp beni diye. Goremedim. Sonra 1 haftaya baskasina asigim dedi ve hattinu kapatti. Düşün beynimde ve kalbimdeki tahribati. Duyana laf gelir ama her nefeste gözyaşı döküldü gözümden. Neyseki simdi iyiyim. Tabiki unutmadim yaptiklarini. Ama o ask dedigi farkli bir eti yesem de bir baksam duygusu geçtiğinde kopek gibi döndü yine. Mutlu musun yaptigina falan demis bana. 1 hafta ugrasti cevap vermedim. Simdi napacak bakalim ikinci atağıni bekliyorum

0|0
    0|0
    • aynı yıkıntıyı yaşadım o geri dönmedi dönmezde eminim çok mutludurlar yapacak tek şey var unutmak

Erkekler Ne Diyor 10

• adamı nasıl bir ifrit etirmişin demek ki

kaçacak delik aramış

bırakın bu saf kızım ayaklarını

0|2
    2|0
  • Sen onun için ne yaptın , belliki acık kapı bırakmışsın, ondan hayır yok iyisimi bunun olalım demiştir.

0|0
    0|0
    • kapıları kilitli tutsanda gitmek isteyen gider ben hiç kapamam o kapıları kalmak isteyen benimledir

• o ayrılmak istediğinde sırf onca anımız harcanmasın diye onnunla sevişerek öperek onu unutmayacağımı söylerek geçirdim son gecemizi o ise tam 5 gün sonra gitti başkasına meğersem bana kötü umursamaz davranmasının sebebi o kızı çoktan bulması ve ona ulaşmak için altyapı hazırlamak mış tek nedeni buymuş ne iğrenç bir dünya hep böyle adamlar kazanıyor

• Allah dagina göre karvermesini iyi bilir , tencere kapagını bulur, sil baştan yeniden başla

• onun sıkılacağı durumlara yaratmışsındır,daha iyisini bulunca gitmiş

0|1
    0|0
    • benimde sıkıldığım durumlar çok oldu ama gitmedim

• ona kolay olan sana zor gelmesin ömür boyu onun ayrılıp gelmesini bekleyemezsin.

• bütün herşeyi arkamda bırakıp onu bir anda silebilirmiyim sence ? hiçbirşey olmamış gibi yapabilirmiyim?

• kadınların basitiliği, ben biliyorum ki sevgilimden ayrılayım 3 güne bulurum birini, ayrılmadanda düşürürüm 3-5 ini ilk gecen verren kadınlar var bu kadar basit olmamalı bence yani sebebte bu

0|0
    0|0
    • hiç düşünmezlermi bunun bir sevgilisi vardı diye hiç düşünmezler dimi

• düşünmezler dostum düşünmezler insanların hepsi değilse bile artık bir cogu kendi zevkine yasıyor bu hayatı öyle bir bardak suyu bile paylaşmazlar artık

• benim mutluluğumu çaldılar benim yerime koyup sevdi onu defalarca bundan eminim çirkin insanlar

• fazla naz aşık usandırır.

0|2
    0|0
  • bir sey soracağım yanlıs anlama.. bu adam seninle evlenmek isteyip kapında agladığında sen onu tersledin mi ? ret cevabını verip üstüne kapıları kapadın mı ?

0|0
    0|0
    • hyr

• eklisinki

• mesaj at =)

• kim iyi verdiyse ona gitmiş

0|0
    0|0
  • adam bıkmış demekki :D fazla naz aşkı usandırır diye boşa dememişler

0|0
    0|0
    • ee hep öyle değildim tabiki

• sen bence dua et ucuz yırtmşsn evlenıp bu hale gelmekte vardı hayırlısı

• doğru valla

• seni sevmemiş vücudunu sevmiş yani kullan at işine dönmüş ne yazıkki

0|0
    0|1
  • Çünkü sen bir şeyler hissediyorsun. Bu devirde aslında insanların daha uyanık olduğunu düşünürdüm ama yanılmışım. Çoğu kişide senin gibi göremiyor ortada olan şeyi. Hiç sevmediği halde gerçekten seviyormuş gibi yapabilen çok insan var. Hatta işin doğrusu bende eskiden bir kaç kere yaptım, hiçte zor bir şey değil. Bugün seninle yarın başkasıyla olur ama zamanla tecrübe kazanırsan daha iyi görebilirsin.

0|0
    0|0
    • ama o davranışları yalan değildi buna eminim sevdi beni

• Sen öyle diyorsan, diyecek bir şey yok.

Kızlar Ne Diyor 8

• senin eksik olan bir noktanı eğer o karşı taraf kapattıysa seni aramıyor olması seni istemesi bundan kaynaklanıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • büyük ihtimalle öyle olmuştur kız sürekli peşinde ben öyle değildim

• bunların hepsı aynı agzını acar cok naz yaptın cok kaprıslısın sole bole bı ton laf hepsı bahanae

0|0
    0|0
  • Ayran gönüllüdür o :)

0|0
    0|0
  • sevgi diye bir şey yokmuş demek.

0|0
    0|0
    • nasılda inanmışım senelerce yaptıklarına tuhaf inandım ona ve kapılarımı açtım korkusuzca hep benimle sandım

• dün benim için ölen kişli buün birbaşkası için ölüyor ne tuhaf

• gününü gün ediyor sefa olsun oh oh

0|0
    0|0
  • bundan sonra kendinden başkasına değer vermemen gerektiğini anlamışsındır

0|0
    0|0
  • onunki sevgi değil başka bir arayış olabilir

0|0
    0|0
  • bacım erkek mileti yaparlar benim kide hic bir sucum olmadığı halde cekti gitti hepsının canı cehenneme bosfer unut onune bak ben oyle yapıcam ondan hayır gelmez sana

0|0
    0|0
    • Genelleme yapmayalim lutfen

• hepsı öyle iyilik yaramiyor

• belki böyle olmayan bir tane vardır biz nasıl varsak öyle biri de vardır ama evet erkekler için bazı şeyler daha kolay oluyormuş bunu anladım o yüzden bir kadın hiçbirzaman erkekten fazla sevmemeli yoksa en büyük hasarı biz alıyoruz onlar yine yoluna devam edebiliyor

Yükleniyor...