Aranızda düğün ortamını sevmeyen varmı?............

Aranızda düğün ortamını sevmeyen varmı?... cevap bekliom arkadaşlar

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• bende davul zurna halay sevmiyorum

kemençe horon teperim ama..

hafif bir fon müziği çayır çimen kıvamında naif sohbet iyidir.

0|0
    0|0
  • Aman aman aman hiic haz etmem.. eksik kalsin.. zaten kadin erkek oh oh karmakarişik kadinlar ounar erkekler bakar.. sanki tövbe yarabbiii... sevmem ayyy

0|0
    0|1
  • Hiç sevmem

0|1
    0|0
  • BEN genel anlama gürültülü ortama giremiyorum

0|0
    0|0
  • sabah sabah tuglerımı havaya kaldırdın yaa ıyyy bugun aksam kuzenın kınası yarın dugunu var nası kacarım dıye pılan kuruyordum

0|0
    0|0
  • Sevmıyorum.o yuksek ses davul zurna hıc benlık degıl.halay hele hıc hıc benlık degıl.gıttıgım dugun sayısı bellıdır bu yuzden.ben evlenmeyeyım hıc:)

0|0
    0|0
    • davul? zurna? işte o dediklerin bugün bizim sokakta var kaçcak yer arıyorum var mıbildiin? :DD

• Allah sabır versin:D Yarın da bizim burda var .Ben de bilmiyorum..Takıcaksın müziği tek çare..

• hem de evlenme korkusu yapacak kadar sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • Ben Bennnn :)

0|0
    0|0
  • kurdish düğün yani davullu zurnalı düğünleri pek sevmem:))) düğün dediğin bile çılgın olmalı...

0|1
    1|0
  • Nefret ederim

0|0
    0|0
  • Severim düğün ortamlarını

0|0
    0|0
  • Ben de sevmiyorum üstelik bunalıyorum, sıkılıyorum. Bazı geleneklerimiz çok saçma geliyor cem yılmazın dedıgı gbı mesela halay.

etrafta bır suru ınsan,oluyr ve gelın damat ortada tepiniyor. bence artık daha degısık dugunler yapılmalı farklı olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben düğünün hiçbir şeklini sevmiyorum.Daraltı geliyor ve boğuluyorum.Eğer birgün evlenecek olursam düğün yapmayı düşünmüyorum.Sade bir nikah salonu tutup eşim olacak kişinin ailesi ve 3-5 yakını benim ailem ve 3-5 yakınımızın katılacağı bir organizasyon düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum onca kişinin içinde dans etmek zor iş

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • hacı ankette ekleseydinde bütün cevapları okumak zorunda kalmasaydık :))

varmı globallerden bu işi halletçek. luci yüz vermiyo kim var başka kırmızı balonlu? kediş, kuş? :D

0|0
    0|0
  • Olmasa iyi olur :)

0|0
    0|0
  • En illet olduğum şeylerdendir...

0|0
    0|0
  • Kalabalığı asla sevmem

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcı ya

0|0
    0|0
  • Benn kalabalıkdan cabuk sıkılıyorum hoş geldin beş gittin platonik aşk yaşıyoruz zaten genelde :)

0|0
    0|0
  • Ben hiç sevmem. Hem düğüne gitmekten hoşlanmıyorum hemde ileride hani olmasını istememde belki evlenirsem nikah yaparım. Düğüne, kalabalığa, gürültüye filan gerek yok. Sevdiğimiz insanları çağırırız fazlasıyla yeter.

0|0
    0|0
  • Işim olmaz düğünlerle arkadaşlarımın evlilikleri hariç tabi. Onlara da gittiğimde zorla oynatmaya çalışıyorar film oluyoruz

1|0
    0|0
Yükleniyor...