Kızlarda faça olursa ne düşünürsünüz?

arkadaşlar ben üniversttede okuyorum ancak lisede koluma façalar atmıştım.beni görseniz hakkımda ne düşünürsünüz.manyak mı psikopat mı bağımlı mı

Güncellemeler:
peki yanına yaklaşmada herhangi bir çekinme yaşarmısınız kız ya da erkek

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• kıyamam ya öyle bir sormuşsun ki:( bir hata yapmışsın geçmiş gitmiş bu sebeple senden uzak duran olursa onun yanlışıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hiç hoş değil.Bi bayana yakışmıyor benim kız kuzenimdede var aptalların işidir.Eğer hoşlanıyorsam tabi durumlar değişir :)

0|0
    0|0
    • kalbimi kırdın bro aranmıyom ben kimin tavuğuna kış dedim bir köşede bayılıyom ben içime gömdüm acımı :))

• yok ya şimdi burda birine yazsam ziktürü çeker dötünü kaldırdığıma kalırım o yüzden böle iyiyim ben :))

• abicim frizbi atıyolarsa itin suçu ne :)) kapamayın tezgahın önnü dnskjdksjdksjd

• yabancı bir kız arkadaşımın dizinden yukarısı hep faça doluydu. tutamıyordu kendisini, çok ciddi kızardım ona ama iyi birisiydi. küçükken aile sorunları olmuş, onun suçu olduğuna inanmıyorum.

ama yine de iyice tanıyana kadar façalı birisi hakkında doğru düşünemem. kız, erkek farketmez.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğunu düşünürüm. Çünkü aklı başında olan hiçbir insan herhangi bir dertten veya olumsuzluktan dolayı kendine zarar vermez.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun insanların kendilerine zarar veriyor olmaları iyi bir meziyet olmasa da kimsenin geçmişini bilmeden onun hakkında yorum yapmazdım herhalde

0|0
    0|0
  • mümkünse aynı yolda yürümem bile:D

0|0
    0|0
  • bu kızla hardcore sevişilir diye düşünürüm

0|0
    0|1
  • apaçi derim..

0|1
    0|0
  • kolundaki izlerin ne olduğunu sorduklarında, "geçici insanların kalıcı izleri" de diyor musun bari?

0|0
    0|0
  • her türlü kabulümdür :)

0|0
    0|0
  • aptal salak deli derdim içimden :)

0|0
    0|0
  • yoklukta sen bile normal gelirdin bana :))

0|0
    0|0
    • hayatta yaşamam koşa koşa gelirim bir göz kırpsın yeteer :)

• Ferdi baba diyorum ki sana inanıyım ama yok hep bir hınzırlık pesindesin. :)

ferdicarrefour

Bir saat önce

frisbi kovalayan it gibi kız peşinde koşmaktan uyku muyku kalmadı ama sonuç tabiki sıfır :D:D:D

• QWEIQUWEHQOWKEPOWQELQWĞEWĞQE :D :DTamam başkan tamam uzuyorum ben ama gözüm üzerinde bir yanlışını görürsem alırım tezgahını ona göre :D

• Sevgilim olamaz ama arkadasim olabilir.

0|0
    0|0
  • Psikopat derim, ama kendi dunyasinda bir sorunlari varmis demekki vs vs

0|0
    0|0
  • Zır manyak der uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Bi kızda faça görsem psikopat diye düşünmem ama ortam kızı diye düşünebilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Malesef seninle arkadaşlık etmezdim.

0|0
    0|0
  • Dexter'a teslim edelim bunu derim :D.

Çok çocukça buluyorum acıyorum ve içimdende çok havalısın alkış broo diyorum sayayımmı daha ? :D.

0|0
    0|0
  • benim ilgimi çekiyo değişik hayatlar

0|0
    0|0
  • Piskopata bağlamaş derim

0|0
    0|0
  • psikopat derim içimden

0|0
    0|0
Yükleniyor...