Aşk, Seks ve Namus!!

KS de en çok rastlandığım soru başlıkları... ÇOğumuz aşka sahip değiliz ve onun anlamni ve değerini bilmiyoruz .Bizler zevk almayı ve acı duymayı biliyoruz . ZEvkin gecici ve muhtemelen acının sürekli olduğunun farkındayız. Cinsellikten alınan zevk; üne,yüksek bir makama .itibara ulaşmanın ve zahitlerin yaptığı gibi kendi bedenini denetim ve kayıt altında tutmanın zevkini; bunların hepsini biliyoruz .. Sürekli olarak aşktan söz ediyoruz ama bunun ne anlama geldiğini bilmiyoruz .. Çünkü aşkın başlangıcını oluşturan arzuyu anlamış değiliz... bu sebebten artık bu denle sorulardan vaz gecmeyi öneriyorum.. daha paylaşımcı daha mantıksal sorularını yorumculara sunmanız dileğiyle ...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• haklısın aşk çok zor bulunuyor bencede 6-7 ay sevgili oluyorlar sonra bu kadar yeter ilişkiye giriyorlar ayrılıyorlar bunun adınada aşk diyorlar çok saçma 2 yıllık ilişkimi ben kendisi beni cinselliğe zorladı diye bitirdim Ama bu kızlar 2-3 aylık şeye aşk diyebiliyorlar gerçekten yazık!

0|2
    0|0
    • aşkın sadece cınsellıkten öteye gtimediğini düşünen zihniyetler malesef.. :(

• umarım

• teşekkür ederim paylaşımınız için...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Her zaman söylerim. Bu devirde bir çiftin birbirini karşılıksız sevdiği, saf ve temiz duygular barındıran bir aşka, sevgiye rastlamak imkansızı zorlar. Ama millet seni seviyorum gibi lafları basitçe kullanıp, sonra ilişkiye girip, 2 gün sonrada ayrılıp bunun adına aşk diyor. Namus konusuna girmek istemiyorum çünkü herkesin görüşü farklı, birde polemiğe girmeyi hiç sevmem. Üstüne bir kız hataya düştüğünde onun adına aşk dediği gibi arkadaşlarına da yap bir şey olmaz, aşk bu diyor.

0|1
    0|0
  • Aga şu üçüne birde "Kişisel sorular"ı da eklesene ^^

0|1
    0|0
  • Zamanında aşka sahiptim diğer ucuna el uzatıp da tutmadı.Ben de bıraktım o tutmayınca.Yedim aşkı ben...

0|1
    0|0
Yükleniyor...