Arkadaşınız için aşkınızdan vazgeçer miydiniz?

diyelim ki birine aşık oldunuz ve bu kişi arkadaşınızın sevgilisi ne yapardınız?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu şöyle soralımmı dostunuz içni ne yaparsınız?

iki sıkı dost varmış yılalr sonra bunların yolalrı ayrılmıi biri çok zengin olmuş diğeri orta halli kıt kanaat geçinen biri,gün gelmiş fakir olan evlenmek istemiş ama parası olmadığı içni yapamıyormuş annesi akıl vermiş eski dostuna git belki onda vardır,adamın aklına yatmış utan sıkıla gitmiş durumu anlatmış para istemiş zengin olan hiç tereddütsüz nazikce reddetmiş bizimkisiz kızgın bir şekilde evinin yolunu tutmuş yolda giderken yaşlı bir adam takılmış peşine sırtında yüklü bir çuval üstü başı perişan halde evlat demiş şu çuvala bir yardım edermisin demiş bizimkisiz tabi diyerek yüklemiş çuvalı sohbet ederek yola koyulmuşlar bizimkisi adamın haline acımış ve bu gece misafir olmasını istemiş yaşlı adam kabu etmiş ve geceyi onalrda geçirmiş sabah olduğudna bizimksi uyanmış bakmış adam yok ama çuvalı bırkamış gitmiş..gün gelmiş düğün hazırlıkları başlamış bizmkinin annesi ıstar etmiş oğlum bir davetiyede o arkadaşına götür nede olsa eski dost tur demiş kızgın ve kırgın bir şekilde davetiyeyei götürmüş teslim etmiş,düğün günü gelmiş tüm davetliler gelmişler bizi mdamat mikrofonu eline almış ve bir konuşma yapmış

"eskiden çok iyi iki dost varmış hiç ayrılmaz yedikleri içtikleri ayrı gitmemiş demiş,birdün bu dostlardan biri bir kıza aşık oluş ama öbür arkadaşı istediği için aşkından vazgeçmiş demiş,yılalr sonra bunlar ayrılmıi biri zengin olmuş diğeri fakir ,fakir olan zengin olnadan yardım istmeiş ama zengin olna buna bile yanaşmamaış" demiş göz ucu ile eski dostunu işaret etmiş. tüm davetliler kin ve acı dolu bakışlarla zengin olna doğru bakınca zengin olan utana sıkıla ezile büzüle çıkmış sahneye almış mikrofonu eline hikaye bu ya göz yaşları içnide anlatmaya başlamış iki sıkı dost varmıiş bunlar hiç ayrılmazmlarmış birgün dostlardan biri bir kıza aşık olmuş ama o kız hakkında hiç de iyi şeyler konuşulmazmış kötü yolun yolcusuymuş bunu arkadaşı duymasın rencide olmasındiye bir an evvel ondan ayırmak içn aşık olduğunu onunla evlenmek istediğini söylemiş ve o kızla evlenmiş yıllar sonra bunalrın yolları ayrılmış biri zengin olmuş diğeri orta halli kalmış zengin olan her yıl tüm öğrenim burslarını gizliden gizliye annesine ulaştırmış duyupta rencide olmasın diye gizli tutmuş,gün gelmiş fakir olan zenginden düğün parası istemiş o an elden verse rencide olur gururna yediremez onuru kırılır diye zengin olan reddetmiş ama ardından tüm servetini babsı ile çuvalın içinde ona göndermiş demiş ve mutluluklar dileyerek düğünden ayrılmış.

şimdi soruyu tekrarlayalım dostunuz içni neler yapablirsiniz?

2|0
    0|0
    • vay be:) iyi cevap verdin ama bunu yazcam diye üşenmedin mi allah aşkına:)

• sorunuzu okuyunca aklıma geldi çala kalem yazdım klavye hataları bolca olabilir onun içni özür:) üşenmedim dostluğun sevginni aşkın gücünü bilirim:)

Erkekler Ne Diyor 15

• Millet bunu link dinler ama bende başarıya giden her yol mübahtır. :))

1|0
    0|0
  • vazgeçerim ve arkadaşımın sevgilisinde de gözüm olmaz .

1|0
    0|0
  • nayır nolamaz

nazgeçemem

1|0
    0|0
  • ortalığı karıştırmaya gerek yok. arkadaşımın sevgilisi olduğunu biliyorsam başta hiç aşık olmam zaten.

1|0
    0|0
  • o nasıl olacak pardonda arkadaşımn sevgılsını ben tnrm öyle saçma işmi olur

oho brezşilya dzlerne adaylık sorulr bunlr

1|0
    0|0
  • Sen ondan vazgeçmezsin sonra arkadaşın senden vazgeçer.

Erkeklerde bu düzen farklı işliyor 250 gram kanunları var :(

1|0
    0|0
  • Arkadaşımın sevgilisi ise o benim yengemdir.

1|0
    0|0
  • ben hayatdan beşiktaşdan asla vazgeçmem

1|0
    0|0
  • arkadaşımın sevgilisiyse aşık olmam. olsam da hayatta renk vermem.

1|0
    0|0
  • hangi arkadaşım olduğuna bağlı.

1|0
    0|0
  • oldu gözlerim doldu , aşk böyle birşeyse heheyt

1|0
    0|0
  • evet evet evet

1|0
    0|0
  • hyr arkadaşımda kim oluyo

1|0
    1|0
  • takarız emaneti yeriz böyle adaleti ... olmaması gereken şeyler bunlar ...

0|0
    0|0
  • fark etmez walla ayartım eve atar sonra yol verrim genelde gerek yok benden sonra arkadaşıma geri dönsün napem yani :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaşımın sevgilisine aşık olmazdım.

1|0
    0|0
  • Arkadaşımın sevgilisine bakmam ki .

1|0
    0|0
  • ortada vazgecmeme degecek bir ask varsa vazgecerim tabi baskasının mutlulugunu bozmak bana gore degil ama baktım asık oldugum kisi arkadasımla mutlu degil, mucadelemi de yaparım sonuna kadar .

0|0
    0|0
  • arkadaşın sevgilisine aşık olunmaz ! !1!11! !1!1! !1bir

0|0
    0|0
  • arkadaşım için sorun yoksa ben devam ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...