Böyle bir vücuda sahip olmak için nasıl spor yapmalıyım?

Böyle bir vücuda sahip olmak için nasıl spor yapmalıyım ?
Ne kadar çalışmalıyım nasıl beslenmeliyim protein tozuna gerek var mı hangi sporları ve spor salonlarını tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
    • Peki hangi spor salonunu tavsiye edersin birde hangi aletlere asılmalıyım bide protein tozuna gerek var mı ya da protein tozu zararlı mı

• nerede oturdugunu bilmiyorum hangi salon oldugunu bilemem... gittiğin salonda hocaların bu konuda detaylı yardım edecektir zira her salonda aynı makineler yoktur serbest agırlıklar için ise ön bacak arka bacak ve squat temel olarak yapılabilir..
      protein tozları besin desteği olarak geçer.. yani nedemektir bu.. biz ağırlık çalışarak kaslarımızda mıkro yırtklar yanı yıkım meydana getırırz bunların onarılması ıcınde proteıne yanı aminoasitlere ihtiyacımız vardır.. bilimsel olarak ağırlık sporcusunun gunluk alması gereken proteın mıktarı 1,8-2grm arasıdır.. prof sporcularda bu oran 3ekadar çıkabilir.. şimdi biz diyelim ki sabah yumurtalarımızı yedık öğlen akşam tavuk yedik kırmızı et tukettık ama yınede protein mıktarımı karşılıyamadım işte ozaman devreye proteın tozları girer.. yanı proteın tozu sihirli birsey degıldır kas yapmaz anladınmı? antrenmandan hemen önce içmek kaslara en hızlı proteını gondermek amaclıdır.. öncelikle temel beslenmene odaklanmalsıın sadece hayvansal proteın olarak

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar biraz da genetik herhalde
    Ben daha böyle bir Türk kızı görmedim silikonlular, kaburga aldıranlar dışında

0|0
    0|0
    • Bu kız şu anda instagram fenomeni eski halini görsen dal gibi zayıf doğuştan degıl yani

• Anladım canım
      İnşallah olur bende çalışıyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• bune lan böyle kemik gibi anxa kıyafete sığmayı düşün balık etli ol kızım balık etli vurdunmu ses gelsin bune kemik ölcen gitcen böyle olursan yüzün güzelliği de fayda etmez

0|1
    0|0
  • En az 3 yıl ve esjim i öneririm sağlam mekan 😃

0|0
    0|0
  • evine yakın bir fitness salonuna yazılarak başlayabilirsin, protein tozu sonraki iş, önce beslenmeni düzelt, idman kaçırma, sıkı çalış yağ yak, sonra üstüne kas kütlesi eklemeye başlarsın

0|0
    0|0
  • yillarini vermen gerekir bunun tek hayatı spor sen kendini spora adayamicaksan boyle bir vucudun da olmaz

0|0
    0|0
  • Bolca yapmalısın

0|0
    0|0
  • Bol proteinli beslen ekmek şeker yeme bol su iç düzenli uyu her gün cardio squat ve karın çalış diğer bölgeleride 2 günde bir çalış olursun

0|0
    0|0
  • tam afamına denk geldın ben sporcuyum az ve sık yemek ye ara ogunlerı mutlaka ye gunde ortalama 8 saat uyu spor salonuna gıtmen senın faydana olur fıtness yapmalısın kesınlıke goruntudekı kız gbı olabılmen ıcın etının sıklasması lazım

0|0
    0|0
    • Nasıl beslenmeliyim kahvaltıda falan erkek kuzenim de sporcu ama günde 10 tane haşlanmış yumurta yiyo bu şekilde bir beslenmeyimi kastediyorsunuz

• bnde 5 tane yıyorum fıtness zor ıstır herkesın harcı deıl ban takıp ıstegı yolla sna program atayım

• bna mesaj at bn atamıorum ordan program atıcam sna

• Biz türküz yaa kadın dediğin biraz etli butlu olacak balık etli olacak esmer olsun 😉

0|0
    0|0
  • Unut bu vucudu la ahah

0|0
    0|0
  • protein tozuna ihtiyac yok

0|0
    0|0
  • Bu vücut hiç. güzel değil boşuna çalışma bence :-)

0|0
    0|0
    • Neden nesi var

• Bence bacakları biraz daha kalın olsa bir problem yok gibi. Bu kız instagramda cok ünlü bir sporcu eski halini paylaşmıştı asıl orda kemik yığınıydı bakmak istersen kızın adı Pamela reif

• Vücudu orantısız bu bayanın bacaklar ince karın bölgesi zayıf kalçalar bir acayip yani özenme bence

• ne gerek var butun vucut hatlarini disarimi cikarmak istiyosun.

0|0
    0|0
    • He evet sapığım ben spor sorularında bile nasıl bir zihniyet ki olay buraya çekiliyor anlamıyorum.

• bir kere zayıflayınca vücut hatları çıkmaz arkadaşım kendinle çelişiyorsun olmuyo amaç sağlıklı bir görünüm kazanmak fit görünmek ayrıca size bu vücut güzel mi diye sormadım ki bu şekilde cevap veriyorsunuz tavsiye istiyorum vericek tavsiyeniz yoksa niye yorum yapıyorsunuz

• isine bak ne yaparsan yap bana gore 0 beden ol

• yüzü çok güzel ama zayıf

0|0
    0|0
  • bence kötü çok zayıf

0|0
    1|0
  • O sporla degil dogustan gelen gusellikle olan bisey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...