Kapat

3 gün içerisinde 4 tane barfiks nasıl çekebilirim?

Merhaba arkadaslar uzman çavuşluk sınavım var barfiks çekemiyorum sınav var perşembeye en 3 barfiks çekmem lazım lütfen yardım edin en hızlı şekilde kendimi nasıl geliştirebilirim

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Asılı kal başta durabildiğin kadar öyle dur. Bu senin demirde uzun süre kalmanı sağlar. Ondan sonrası ise kendini çekmeye başla yukarı doğru fakat hızlı yap hızlı yaparsan hareketi yersin bu sayede kolay çekersin fakat ben hakkıyla çekicem diyipte kaslarını hissederek yavaşça çekerim diyeceksen 3 günde 4 tane çekemezsin. Zaten o sınavlarda yavaş hızlı dikkat etmiyorlar hızlı çekip hareketten yiyor herkes.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• Vucudunu ısıtırsan çekersin 4 tanede birşey yok.

0|0
    0|0
    • Serçe tutuşu şeklinde istiyorlar sıkıntı orda be kardeşim bir ay önce gittim ısınmaya bile şansın olmuyor kollarım çok zayıf sıkıntım orda

• Benim burda sormak istediğim bir taktiği yöntemi var mı o sadece

• Yok reis 3 gün çok kısa bir süre kendini çokta zorlama liflerini harap edersin

• Deneyerek.

0|0
    0|0
  • 3 günde 4 barfiks mi? Hocam sen hiç uzmanlığa girme. Alay olsun diye demiyorum. Durumun o kadar kötüyse 3 günde kol güçlenmez

0|0
    0|0
  • basit kardesim ya biraz inan sadece bende cekemiyordum Şu an 13 tane cekebiliyorum

0|0
    0|0
  • ben bir kerede 8 tane cekebiliyorum

0|0
    0|0
  • şınav çek zorla kendini en son barfiks dene olmadı çekerken hayal et yaparsın

0|0
    0|0
  • Asıl çubuğa 2 gün 30 sn 4 set 3 gün çekebileceğini görcen

0|0
    0|0
  • Ben rahat rahat 6 tane çekebiliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...