Kapat

Sneijder Şov Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Galatasaray Alanyayi 5-0 yendi Sneijder harika gol atip 3 asist yapti. Bruma çok gol kaçirdi.
Ve bence De Jong Melodan bile. daha iyi oynuyor. Yasinde işini yapti

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Adam dünya yıldızı. Sneijder sayesinde, sahada çok büyük bir klas farkı oluştu.
    Messi Barça için ne yapıyorsa, Sneijder Galatasaray için aynen onu yaptı bu maçta.
    Allah daim etsin onun bu oyununu. Resmen parmak ısırttı izleyenlere

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder 5 Alanya 1 desek daha doğru olur.
    Bir futbolcu takımına ancak bu kadar katkı yapabilir.
    Olağanüstü iyi bir Sneijder izledik bugün.
    Tek başına sazı eline aldı ve resital verdi

2|2
    0|0
    • Üstelik karşımızda fenerbahçenin kadıköyde yenemeyip 1-1 berabere kaldığı Alanya vardı :)

• Sneijder böyle oynasın vallahide açık ara şampiyon oluruz

• Aynen hep böyle oynamasida zor yani robot falan olmasi lazim çünkü bugunki performans olağanustuydu inşallah güzel transferler yaparlar

Kızlar Ne Diyor 4

• İnşallah devam eder serimiz renktaş :)

1|1
    0|0
    • Inşallah diyicsmda pek güvenemiyorum bu takima kesin transfer şart gibi😀

• Defans şart bize elbet gol atarız. Biz bu sezon yediğimiz 15 golün 8 ini kafa golünden yemişiz. Semih hakan balta v. s kafa toplarına çıkmıyorlar ki bu bildiğin onların hatası. Defansa sağlam adam almak lazım

• Cacares ismi geçiyor defans zaten şart ama Rikoda yetersiz gibi

• Iyi maçtı orta saha iyi olunca böyle oluyor.

1|0
    0|0
  • Sneijderin borusu alanyaya öttü :D bir alanyayı yendiniz iyi ki Alanya kim ya

0|2
    0|1
    • Alanya feneri Kadikoyde yenmişti ayrica rakiple alakasi yok Sneijderin attığı o golü Turkiyede atabilecek oyuncu sayisi çok az

• Maç bahane, Sneijder şahane :)
    Ancak bu kadar olur ya, adam king.
    Adam dünya yıldızı

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Attığı golü kolay kolay kimse atamazdo muazzam bir gol attı şapka çıkartılır diğer yandan zaten asistleri alda at diyor adam 3 asisiti ve golü gerçekten görülmeye değerdi kendini bulacak inş zamanla bu sezon daha çok asisitini izleriz gibi bakalım :) Bu arada maç 5-1 bitti 5-0 değil :)

1|1
    0|1
    • O kadar çok gol olduki ben Alanyanin attigi golü unutmusum😀Golu superdi sahiden

• Maçı izlemedim ama özetine birazcık bakmam yetti.
    Bruma direk kırmızı kart o adam top mu oynuyor boks mu yapıyor? Boks yapıcaksa gitsin boksör olsun boks maçlarına çıksın futbolla alakası yok yaptığı hareketin direk kırmızıydı.
    Diğeri ise golde öyle ahım şahım bir şey göremedim şahsen Sow'un röveşataları daha güzel.
    Bide rakip zaten Alanya ayrıca Bruma kırmızı yeseydi maçın başından beri 10 kişi Galatasaray olacaktı saha da maçın seyiri çok daha farklı olurdu.
    Bu arada 5-0 değil 5-1 maç. Bide Melo zaten düzgün oynamıyordu ki bam güm giriyor ee hakemlerde kart vermeyince yapmaya devam ediyor İtalya'da görüyoruz zaten melo'yu habire kırmızı yiyor. Yedekti tutunamadı.

0|0
    0|0
    • Yorumunu sonuna kadar okudum. Her kisminda bir kotuleme var. Sneijder sadece gol atmadi gol atmasaydida açik ara maçın adami seçilirdi. Çünkü 30 -40 metreden ayağa attığı paslar yaptığı asistler herşey mükemmeldi. Yani bir oyuncu ancak bir maçta bu kadar şey yapabilirdi. Gsnin attığı son gol hepsinden daha iyidi. Barça vari bir gol atildi.
      Meloya gelince İtalya farkli Türkiye farkli. Quaresmada gittiği hiçbir takimda 11 oynayamadi mesala ama Bjkde iyi işler yapti. Lens mesala Sunderlandin kurtulmak istediği bir oyuncuydu. Arsenal değil Sunderlandan bahsediyoruz orda bile ilk 18 e giremiyodu. Sowun golleri güzeldir orasi ayri ama Sow olsun Lens olsun Sneijderle yarişabilecek oyuncular değil bunlar. Rvp yarışır sadece.
      Ayrica bana göre bu seneki en guzel gol Brumanin Bjkye attiği goldü.

• Bruma'nın golüne kötü diyen yok zaten. Fakat Eren'in rövaşatası ligimizde bence yılın golüne aday diye düşünüyorum. Sunderland şahsen o kadar güçsüz takım değil evet EPL'de üst sıralarda olamıyor pek ama orada her takım güçlü bizim ligden bir takımı soksan oraya kümede kalırsa şanslıdır yoğun fikstür ve fiziğe dayalı futbol var. Sneijder'i kötülediğim yok maçın adamı olamaz dediğim de yok.
      Eleştirdiğim noktalar Sneijder'in golü o kadar da abartıldığı kadar güzel olmadığı. Gole kötü demiyorum sadece abartıldığını söylüyorum.
      Diğeri ise Bruma'nın rakibinle boks maçı yapması direk kırmızılıktı ve bu da kırmızı kart yiyeceğinden 10 kişi kalacak bir takım olacaktı ve maçın seyirinin farklı olabileceğini belirttim. Yoksa Sneijder kötü oynadı vs. demiyorum zaten maçta.

• Sunderland evet kötü bir takim değil ama iyi bir takimda değil. Anlatmak istediğim nokta şu. Avrupada bazi takimlarda istedigi performansi gosteremeyen oyuncular Türkiyede iyi işler yapıyor. Melo ile Qauresma buraya İtalyada yilin bidonu seçilmiş olarak geldiler ama ikiside iyi işler yaptılar. Ama Sneijderi bu oyunculardan daha ustte tutmak lazim. Çünkü Sneijder çok daha üst klasman bir oyuncu. Aynı şekildede Rvpde. Bu iki oyuncu Türkiyede başi çeker.
      Brumaya gelince hakem kirmizi verebilirdi. Verseydide bana göre birşey olmazdi. Çünkü dünkü maç 8-1 bitecek bir maçti 5-1 olmazdida 3-1 olurdu

• De jong melonun ilk sezonundan dha iyi olamaz

0|1
    0|0
    • Ilk sezonundaki Melo ve Selçuk gibi kimse olamaz zaten ama son senesinden biraz iyi bence

• Son senesinden iyi olabilir ama kesin konuşmak için istatisliğe bakmak gerek bjkliyim

• onların golunu saymıyosun herhalde. alanya çok kötüydü ama bir ara yüzde 70 topla oynama vardı.

0|1
    0|0
  • karşındaki alanyaspor kanka

0|1
    4|4
  • Sneijder senede 2 mac oynayarak taraftarı kandırıyor ayrıca dk. 9 bruma kırmızı kart verse 80 dakika eksik oymasa böyle olmazdı yeter artık hakemler

0|1
    0|1
  • De Jong mükemmel bir oyuncu sadece biraz daha agresifliğini azaltsa daha iyi olur. Sneijdera zaten laf yok. Devre arası bir stoper bir de santrafor aldık mı tadından yenmez tabii bir de hamitten kurtulursak :D

0|1
    0|0
    • Hamite rağmen takir takir işledi orta saha😀

Yükleniyor...