Yazı yazmayı seven içerik editörlüğü yapmak isteyen var mı?

bir web sitesinde yazı yamayı seven arkadaşlar arıyoruz. isteyenler yazsın

Güncellemeler:
burda yazınca para mı kazanıyorsunuz sanki... ayrıca şimdilik para söz konusu değil evet gönüllü ama, biraz daha iyi koşullara geldiğimizde emeğe karşılık vermektir gönlümüzdeki

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• sömuruluyor ınsanlar,vakıtlerını harcıyorlar,arastırma yapıyorlar,ortaya bır yazı cıkarıyorlar ama gönullu adı altında ya da cok komık fıyatlara yazıyorlar.kardesım makale basına 1 tl alıyordu.

0|0
    0|0
    • şöyle bakmanızda fayda var. bu dediklerinizi büyük firmalar yapıyordur. ben henuz büyük değilim. sunamıycagım seyı nıye soylıyım.

• 1.Neden gizlisin ?

2.Site neyle alakalı ?

3.Yazı yazmaktan kastın ne ? (Şiir yazanda yazıyor köşe yazarı da )

4.Yazı yazmayı seven herkes içerik editörlüğü yapamaya bilir çünkü bazen işler çığırından çıkabiliyor .

5.Bu kadar :))

0|0
    0|0
    • eee gerçekten isteyenı anlamaya çalısıyorum. elbette buna niyetli arkadasları ekleyip sunucam

• Istekleri kabul etmiyorum isim ne ?

• şimdi tekrar ekledim

• Deneme vs . yazıyorum da içimden geldikçe .

0|0
    0|0
  • beni seç beni seç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• neler vaat ediyorsun ?

0|0
    0|0
  • kalemim iydir.bu sitede hiç yamadım ama bir açığı kapatmak gerekiyorsa kapatırız

0|0
    0|0
  • ne tür yazı?

0|0
    0|0
  • Dalga mı geçiyorsun yoksa ciddi misin bilmiyorum ama sonuna kadar bedava çalışırdım böyle bir iş için.Lakin ki internetle münasebetim bu aralar azalmaya başlayacak iyice

0|0
    0|0
  • Bende tam az önce böyle iş ilanı arıyordum. allah gönderdi kardeşim seni buraya adayım her türlü makale yazabilirim önceden deneyimim var sitem vardı kapattım. adayım :)

0|0
    0|0
  • Maaşı ne kadar kardeş..

Asgari ücret dersen yokum

1|0
    1|0
    • bu tür sitelerde gönüllü olarak çalışırsın , yani para vereceklerini sanmam .

• Siteyide alabilirmiyiz ? bide ne tür yazılar yazılacak genelde ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...