Kansere tedavi bulunması insanları nasıl etkiler? Siz ne düşünüyorsunuz ?

biraz değişik bir soru oldu ama :) aklımda yıllardır bunun endişesi var günümüzde bir çok kansere tedavi olarak üretilen ilaçlar genetik değştiri dna değştirici ilaçlar çıktı bu ilaçların kullanımı ya da kansere tedavi bulunmasının getirdği felaket ilerde insanların fiziksel ve ruhen değişimine sebeb olabilrmi kısacası resident evil gibi düşünün :)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• 2 Türk doktoru 6 yıl kadar önce deri kanserine ilaç buldular.Ancak faz 2 çalışmaları sürerken ilaç hakkındaki tüm bilgiler kaldırıldı.Olumlu ya da olumsuz hiçbir bilgi verilmedi.Üstelik kendilerinde ve öğrencilerinde denemişlerdi ilk aşamada ve hiçbir yan etki göstermemişti.ölümcül deney konumuna gelinmez.Ama ilaç firmaları uzun tedavi süreçlerinden daha çok para kazanıyorlar.Kasalarını doldurmak varken tek bir ilaçla bu ranta son vermeyi istemezler.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O zaman the walking dead wuhuuuuuuu :D her gece bunun hayaliyle yaşıyorum ben yhaaa :D planda hazır zaten silah çantamıs nerde buluşcazmız böyle bir felakette hadi inşallah dinimiz amin :D jfhklşjhglş

0|1
    0|1
  • Kanserin tedavisi bulunur yeni ölümcül hastalıklar ortaya çıkar kısır döngü kısaca :)

0|0
    0|0
  • :D :D :D vercek cevab bile bulamadim hatta düsünemedim bile sen düsün

0|0
    0|0
    • sence nasıl bir dünya olur bence 10 numara al eline silahını git uzaklara :)

• sonra dünya nüfusu 20 milyar olsun. bence çoğu ilaç geri çekilmeli.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kanser tedavisinin ben bulunduğu kanaatindeyim lakin hem rant olarak hemde dünya nüfusunun artışı olarak tedaviyi uygulamıyorlar zaten devasa paralar kazanıyorlar insan hayatı üzerinden.en yakın arkadaşlarımdan birini kanserden kaybetmiş biri olarak Allah düşmanıma vermesin bu illeti hastayla beraber yakınlarıda eriyor

0|0
    0|0
  • İlaçların fiyatı at kafası kadar olduğu sürece çaresi bulunsa da halka paylaşmaz; hatta bulan adamı öldürürler. He olduki böyle birşey oldu; resident evil'ı kadar olmasa da insanlar üzerinden çoğu ilacın olumlu etki yaratmadığını düşünürüm bazen ...

0|1
    0|0
  • valla sorunu tam anlayamadım ki, uani anladığım kadarıyla tedavi eden kanser ilaçları sonrası yan etkilerinden mi bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • Bizim üniversitede 2005 te Özcan EREL adında bir doçent antioksidan kiti yapmıştı zaten. İlacı içince vücutta kansere yol açan bütün radikalleri bulup yok ediyordu. Proje ne durumda bilmiyorum ama.

0|0
    0|0
    • bu tür deneylerle uğraşan doktor bilim adamı okadar çokki artık bu hastalığa %100 çözüm bulundugna inanıyorum ama işte gel de anlat firma sahiplerine adamlar hastalıgı bitirecek ilaç neden satsın ki iflas ederler

• malesf ki sahip çkmıolar :/

• Evet maalesef sonra da neden beyin göçü oluyor diyorlar.

• kanser olmazlar :D

0|0
    0|0
  • Şu lanet hastalığa biri çare bulsun. İnsanlık onu altın harflerle tarihe kazıyacak.

0|0
    0|0
    • çare yıllar önce bulundu ama firmalar zengin olsun diye ilaçlar satılmıo

Yükleniyor...