Bu sözde anlatılmak istenen kısaca nedir?

Susmayı öğrendim çok konuşanlardan... Alçak gönüllü olmanın erdemini tattım çok bilmişlere inat...Gerçekten bilenlerin az konuştuğuna şahit oldum sessizce... Her yaşananın sadece bir deneyim olduğunu kavradım...Değmeyenlere çok anlam yüklemenin ruhuma verdiği zararı keşvettim... Kendim olmayı seçtim başkalarından alınmış parçalardan oluşmayı değil... kendi hayatlarını YÖNETEMEYENLERİN diğer hayatlara müdahelelerine güldüm sadece!... Kokuşmuş zihniyetlerin yalan gülümsemelerin içinde yer almaktansa uzaktan onlara seyirci kalıp İNSANLIĞIMI korumayı öğrendim.. Varlığımı hakedenleri hayatıma dahil etmeyi' haketmeyenlere HOŞÇAKAL demeyi' Bu uzun yolda yalnız yürümeyi öğrendim.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• yani dıyorki ; etme eşekle muhabbet küstürüsn, silme cam kırığıyla dotu kestırırsın''

0|1
    0|0
  • iyinin değerini kötünün yanında fark ettim demek... Bu kadar uzatmasıda edebiyat adı verilen sanattır...

0|0
    0|0
  • söz mü makale mi :s

1|0
    0|0
  • Hayat tecrübesi ve yasanmıslıklardan cıkarılan ders

0|0
    0|0
  • aslında hiç bir şey öğrenememiş kişi beyanatı.

0|0
    0|0
  • yanlız olmaz ama diğerleri iyi de..

0|0
    0|0
  • Yaşadıkların yaşıyacaklarınla birlikte seni güçlü kılmayı ve sadece hayatı yaşıyarak öğrenmek gerekitiğini anlatıyor..

0|0
    0|0
  • Burada anlatılmak istenilen koca bir hiç !

İnsan zaten yaşadıkça kendi için yanlış olan herşeyi öğreniyor hatta ne yaparsa ona zarar vereceğinide öğreniyor ama iş uygulamaya geldiğinde anca böyle yazı yazıyor bir çoğu.Pratikte koca bir "sıfır"

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman olamayacağı bir kişiliği, mevcut kişiliği olarak göstermeye çalışan bir zihniyet. Başka bir şey çıkmaz bundan.

0|0
    0|0
  • Sorry ...

0|0
    0|0
  • hayatın özeti işte bu..

0|0
    0|0
  • Özümü buldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3