Annemin amcasının torunu uzak akraba mı yakın mı sizce?

Arkadaşlar çok kararsız kaldım başkalarına göre çok abes diye kimseyede açılamıyorum, düşünceleriniz ve yorumlarınızla yardımcı olur muusnuz lütfen.

Şimdi annemim amcasının kızının kızını daha önce hiç görmemiştim, ama annesini ömrümde 5-6 kere görmüşümdür tanırım o da beni tanır, annesi benim facebookta ekli olduğu için tesadüfen kızının resmini gördüm ve çok etkilendim. Sonra gerçek hayatta da ilk defa bir aile ortamında tanışma şansım oldu ve ilgim daha da arttı aynı zamanda bu kızında sevgilisi felanda yok. Şimdi bu kızla ilişki yaşamam sizde çok abes bir durum mu, kuzen mi sayılırız gel bu sevdadan vazgeç mi diyorsunuz yoksa uzaktan akraba sayılır aranızda kuşak farkı var eğer onunda ilgisi varsa bu ilişki normaldir diyebilir misiniz?

• Evet normal
    44% (4)33% (1)42% (5)Oy Ver
  • Hayır normal değil.
    56% (5)67% (2)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yorum yapanlar ankette oy kullanırlarsa memnun olurum
Çoğunluk olmaz diyor benimde kafam karışık bu iş yatar gibi :(

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Biz trakyalıyız bizde komşu oğluna bile kız verilmez bende annemin halasının torununu beğenmiştim teyzem ona bile olmaz dedi bence vazgeç nerelisin bilmiyorum ama bizde o kültür yok mesela ama akraba evliliği yapan çok var.Mesela mardinliler teyzeoğlu ve halaoğluyla evlenirler genelde ..

0|1
    0|0
    • yakın akraba evliğine bende çok karşıyım yani mesela kuzenlerimi kardeş gibi görürürüm aklımdan en ufak bişey bu yaşıma kadar geçmemiştir onlarla ilgili, ama bu kuzanlerin çocukları normal mi değil mi kafam çok karışık karar veremedim

Kızlar Ne Diyor 9

• uzaksın daha ne kadar uzak olsun yahu.

0|1
    1|0
  • Bizde 7 kuşak öncesi yakın akraba gibi evlenilmezde, o gözlede bakılmaz.

Bana göre olmamalı. Çünkü öyle çokta uzak bir durum değil.

0|1
    0|0
  • Sorun olmaz.Bazıları kendi öz kuzeniyle evleniyr.siz kuzen bile değilsiniz..

0|1
    1|0
  • yan komşum senin annenin amcasının torunundan daha yakın bana

0|1
    0|0
  • olmaz olsun böyle akraba

1|0
    0|0
  • Evet normal

0|0
    0|0
  • uzak gibi geldi azcık:DDD

0|0
    0|0
  • Oyladım, berabere.

0|1
    0|0
  • Hayır yakın akraba.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok normal, zaten aranızda çocukluktan gelen bir samimiyet oluşmamış, yakın akrabada sayılmaz, olur,olur.

0|1
    1|0
  • Hayır normal değil. (anlamadı)

0|0
    0|0
Yükleniyor...