4 yılı silmek bukadar kolay mı?

Erkek arkadasima ayrilmak istediğimi söyledim. Ama kendisi hatalıydı hatasının farkındaydı son pişmanlık fayda etmiyor bazen. 4 yılı silmeye meraklı değilim ama yaptığı kabul edilir değildi. Sebebinin önemi yok. 2 gün aradı özür diledi ya da 3 gün. Kabul etmedim ama hatasını anlasın birdaha yapmasın kendine gelsin diye,biraz ceza vermek istiyordum. 10 gündür aramıyor görüşmüyoruz. farklı şehirlerdeyiz zaten tmam arkamdan koşssun demiyorum ama yinede hatasını anladığını sanmıştım. sessiz bitti ilişkimiz peki pişman olduğunu düşündüğüm zamanda 10 gün aramaması doğrumu? amacım dediğim gibi beni arasın değil sadace gerçekten pişman olduğunu düşünüyordum...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.malesef zaman geçtikçe daha da iyi anlıyor insan bu sahtelikleri napabiliriz ki karakteri oturmamış insanlar gülüp geçmeli kendi değerleri kadar değer vermeli onlara.. ben böyle karaktersiz sahte yapmacık insanları gördükçe kendime daha da değer veriyorum benim böyle bir karaktere sahip olmamı sağladığı bana doğruyu ve yanlışı ayırt etme gücünü verdiği için Allaha şükrediyorum varsın olsun etrafımız sahte olsun biz kendimize belirlediğimiz çizgide dosdoğru yürüyebiliyorsak sağa sola sapmadan ne mutlu bize

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Üzüldüm. 4 yılı silen bir erkegin/kızın sevgisine inanmıyorum

0|0
    0|0
    • Olayın içinde sanal ortamdan aldatılma varsa? (samimi internet muhabbetleri) saçma gelebilir ama bu bana aldatma için yeterli

• işte bu düşünceler yüzünden evlilikler zarar görüyor erkekler rahat davranıyor. Klasik düşünceler

• Yahu kimsenin böyle yapmasını onaylamıyorum ben. anlamıyor musun? ben sadece 4 seneyi bir kered ebu sekilde atma diyorum sana. klasik düsüncelermiş. ben çözümden yanayım yoksa kalkıp da onu kesin bırak bitmiştir derim ama 4 yıldan bahsediyorsun

• en ufak şeyden 40 yıl siliyorlar seninki 4 yıl neki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 gün aramış bırakmış sonra senden beklediği ilgiyi göremeyince :\

0|0
    0|0
Yükleniyor...