Böyle bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Ben yolda giderken karşıdan gelen kızı falan kesemiyorum arkadaşlarım gözlerinin içine kadar bakıyo ben bakamıyorum kafamı çeviriyorum başka şeylerle uğraşıyorum ama kıza bakmıyorum. Sorum şu : Benim yanımdan geçseniz ben aynı hareketleri yapsam ne düşünürsünüz?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok ii şeyler düşünmem kafasına çantayı geçiresim var derim:D:D

0|0
    0|0
    • vay arkadaş, bende bakmıyorum. demek ki aklınızdan böyle geçiriyorsunuz. bende bakıldığında rahatsız olacağınızı düşünüyorum. soyut soyut, ruh ruh geçer giderim :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Kimse yolda yürürken acaba bu bana bakıyormu yoksa bakmıyormu diye gezmediği için farketmezler arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Bakmadığım için farkına dahi varmam bakışlarının ...

0|0
    0|0
  • sorunlu oldğnu düsünebilrim..

0|0
    0|0
  • bende bakmadığım için bakmadığını farketmem bile :) ama iyi bişi bence sen böyle devam et sakın arkadaşlarının dolduruşuna gelme

0|0
    0|0
  • O biraz da tipine ve elektriğine bağlı. Her zaman sana bakana bakmazsın bazen de sana bakmayan dikkatini çeker...

0|0
    0|0
  • bakmayan adamı nasıl farkedeyim geçer giderim

0|0
    0|0
  • Farkına varmam.Ama öteki türlü yani gözlerimin içine bakarsan da rahatsız olurum

0|0
    0|0
  • önemsemem

0|0
    0|0
  • içimden sayarım..

0|0
    0|0
    • sayarım derken ? biraz açarmısın :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Sıkıntılı olduğu düşünülür yada farkına bile varılmaz birşey düşünülmez.

0|0
    0|0
  • Özgüvensiz olduğunu düşünürler.

0|0
    0|0
  • erkek olarak baksam bişey düşünmem ancak kız olsaydım top olduğunu düşünürdüm... yanındakilerden birinin erkek arkadaşın olduğunu falan işte...

0|0
    0|0
  • aynen. bende de aynı durum söz konusu. ama bakamıyorum değil, bakmıyorum. karşı tarafın rahatsız olmasından ve aklının ucundan bile "öküze bak nasıl bakıyor" tarzında bir cümle geçirmesinden feci rahatsız olurum. bu nedenle yere veya çevreye bakarım. metro'dayken falan da böyledir. fotoğraflara, afişlere, vidalara, koltuk düzenine yani kısaca her yeri incelerim. sadece o kadın dışında :)

0|0
    0|0
  • özgüvensiz :)

0|0
    0|0
  • Yemezler seni merak etme

0|0
    0|0
  • :))) hacım vardır senınde bir kısmatin rahat ol ya

0|0
    0|0
    • içlerinden ne geçirirler onu merak ettim :)

• :)) bırak ne geçiriyorlarsa geçirsinler ya

Yükleniyor...