Hiç masallardaki gibi aşk yaşadığınız oldu mu?

Bay ve bayanlanlara soruyorum Basınızdan hiç deliler gibi masallardaki gibi aşk yaşadığınız oldumu ve bu ilişkiniz yıllarca harika geçip o kişiyi tamam artık işte hayat arkdaşım bu ve bundan başka kimseyle yapamam yapmıycam diyip hayatınızın bir parçası yaptınizmi ve bir gün gelip sizi terketipp. çok acı çektiniz oldumu ve aylar sonra belki yıllar. o kişiyi unutup ıyıkıde bitmiş şimdiki hayatım daha güzel daha mutluyumm dediğiniz oldumuu..

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim oldu.Bi kisiyle ciktim cok uzun surdu evlenmeye kadar gitti.Sonra beni aldatti.Ayrildim ben onu ruh esim , dostum olarak goruyordum ama o beni sadece kullaniyormus.Ama aylar sonra onunla bosuna ciktigimi anladım. Iyiki ayrilmisim ben ne kadar salakmisim ki uzulmusum ? gibi seyler geldi aklima :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ewt oldu çok sevdim çok mutluydum onsuz bir hayat düşünemiyordum onun için herşeyi yaptım kaçarak evlendim...amaaaaaaa... ne yazıkkı sonu çok kötü bitti çok acılar yaşadım ..hala yaşadıklarımı unutmuş değilim inşalah şimdi daha mutluyum diyeceğim günlerde gelirr..

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyordumm ayrıldıkk ama ilerde mutlu olurmuyum hiç bilmiyorum :/

• ben ayrılmamın doğru olduğunu biliyorum ama yinede kötü oluyo insan sende yaptığın şeyin doğru olduğunu biliyosan gün gelecek unutacaz herşeyi yapacak bişe yok...

• son yazdiklarin haric evet..

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|0
    0|0
  • yok olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• son demediğin olmayabilirdi

yani aslında olması gerektiği gibi oldugu gibi kabulse olmasını beklediğimiz seyler oluyormus gözükür.olsada bir olmasada lakin olunca guzelse olmayıncamı cirkin ki?

olduranı oldurabiliyorsan oldıgı gibi yani bitiyorsa.olduranı olduramıyorsan olsada olmasada olmamıs gibi

anlatabildimmi?

1|0
    0|0
  • son dediğin hariç oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...