Ryan Babel Beşiktaş'ta.. Sizce takımımıza fayda sağlar mı?

Ajax, Liverpool gibi takımlarda forma giydi.. 2013-2015 sezonun da Kasımpaşa'da forma giyerken 14 gol attı.. İstikrarlı bir performans sergilerse sol kanatta uçurur Beşiktaş'ı..

0|1
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• Törenin gitmesiyle sol kanat ihtiyacımız çok büyüktü. Cenk, ömer, adriano, formsuz olcay falan derken; tüm devreyi idare ettik resmen. Bir artısı daha var, o da oyuncunun tecrübeli, hazır ve formda olması. Ara transferde böyle oyuncu almak için epey para vermen gerekir, yoksa anca takımında oynamayan oyuncu alabilirsin o da maç eksiğini giderene kadar sezonun dibi gelir. Fiko transferi bonservis bedeli vermeden halletti yine
    Hızı, adam eksiltmesi, şutu ve hırsıyla şampiyonluk ve avrupa liginde önemli katkı sağlayacaktır

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Bak ismi var yaşlandı koşmazsa bir halt yapamaz yazık eder Beşiktaş bence genç dinamik biri alınmalıydı

1|0
    0|0
  • Cenk Tosun, Q7, Talisca ve Babelin çok etkili olacağını düşünüyorum. Skora doğrudan katkı veren oyuncuların yanında Cenkte iyi iş yapar diye düşünüyorum. Hücum hattında öyle isimler oynayacak ki forvetsiz çıksak ta olur :D Stopere Ukraynalı futbolcuyu alırlarsa yine şampıyonuz :D

1|0
    0|0
    • İnşallah ☆☆☆ yıldızı takacağız..

• Şerefli şampiyonluklar , şikeli şampiyonluklardan daha önemli bence.. Yıldırım Demirören batırmış resmen kulübü.. Fikret Orman gibi Başkan olduktan sonra renklilerin çekeceği var 😊

• Akıllı yönetilen şirketler rakiplerine yaşama şansı vermez. En nitelikli personelleri kendisi çalıştırır ( Teknik Direktör, Futbolcular), ihaleleri hep kendisi kapar ( şampiyonlar ligi). Bu şekilde büyümeye giderse Beşiktaşın rakiplerinin işi gerçekten zor. Ülkenin politik durumu zorluyor biraz ama onlarda aşılır umarım. Ukrayna gibi küçülmeyiz umarım.

• olabilir aboubakar cok ağır kalıyor cenk tosundaöyle quarejma da öyle belki o atiktir bjk yaşlanıyor bence gökhan gönülde o kadar seri değil

1|0
    0|0
  • Ben daha çok Liverpool'dan tanıyorum gerçi sizde iyi tanırsınız ordanda :) hani ozamanlar benim çok beğendiğim bir oyuncuydu tabi yıllar geçti performansı düştü ama yinede kaliteli futbol bilgisi olan bir oyuncu ayrıca Kasımpşa tecrübesiyle ligi İstanbul'uda iyi tanıyor hayırlı olsun.

0|0
    0|2
  • Evet sağlar. Devre arasında yapılabilecek geçici sorunları düzeltme konusunda yapılmış akılcı bir transferdir. Devre arasında babel i almakta kolay iş değildir. Not: Galatasaraylıyım.

1|0
    0|0
  • İyi olacak inşallah kanks

1|0
    0|0
  • başarılı olur..

1|0
    0|0
  • Saglar tabiki gol beklemiyorum ben sahsen ondan ara paslaribi gol pozisyonuna soksun forvetleri yeterli

1|0
    0|0
  • Kargalar sürüyle, Beşiktaş hakemlerle uçar.

0|1
    0|3
  • sağlayabilir

0|0
    0|0
  • fazla bir beklentim yok, inşallah faydasını görürüz

1|0
    0|0
  • İyi bir golcü neden olmasın

1|0
    0|0
  • Kardeş hayırlısı olsun inşallah uçar mıyız sıçar mıyız bilemem de