Sizi deli gibi seven bir kızın geçmişindeki hatalarını göz ardı eder misiniz?

Sizi deli gibi seven bir kızın geçmişindeki hatalarını gözardı edip sallarmısınız yoksa geçmişi yüzünden bırakırmısınızzzz ?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu sey benim basima geldi.Sevgiliminde benim de gecmisimiz gercekten cok asiri kotu.Cunku sevgilimle onceden cok yakin arkadastik.Yanımdan hıc ayrılmazdı ama gittigimiz her yere o sevgilisini getirir onumde civik civik asklarını yasarlardı :) ve daha onceden yani sevgili olmadigimiz zamanlarda bana etmedigi kufur bile kalmadi diyebilirim.Sonra cikmaya basladigimizda bunu yeterince telafi etti.Onemli olan gecmisten ders cikarmaktir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen kızı seviyosan gecmişi seni neden ilgilendrsin ki herseyi ile kabul edersn ama sevmiyosn

0|0
    0|0
  • o hataları bir daha tekrarlamayacagı ne malum? geçmiş geçmişte kalmıyor maalesef.

0|0
    1|0
  • sen bu kızı sevmiyorsun bırak kızın peşini

1|0
    0|0
  • Sende deli gibi seviyorsan bırakma

0|0
    0|0
  • Seviyorsam gözardı ederim tabikide

0|0
    0|0
  • geçmiş mazide kalmalı,düşünülmemeli.

0|0
    0|0
  • gecmise degil gelecege bak sen.

0|0
    0|0
  • Bırakman lazım.

0|0
    0|0
    • ?en o kızı simdi birakicam intihar eder günahi boynuna tamam mi üstlen iyormusun milletin kafasını karıstırıyorsun ya

• Allah Allah sordun cevapladım beğenmiyorsan yol al. Bu benim cevabım.

• özür dilerim ona sinirliyimde

• geçmiş geçmişte kalmıştır ancak hataların boyutuna ve anlayışa göre durum değişir bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum gecmısde ne yaptı kı ilk önce onu anlatman lazım affedılecek durum var affedılmeyecek durum var

0|0
    0|0
  • İçine sindiremediğin bir şeyse devam ettiğinde hep aklında kalır yıpratır. yok sindirebiliyorsan sorun yok güzel ilişkini bozmamalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...