Her şey güzel ama ben sevmiyorum onu. Ne yapacağım ben şimdi?

1 yıl önce arkadasım sevgilisiyle buluşmaya giderken benide götürdü bilirsiniz işte birisiyle tanıstırdılar filan istemiodum ama arkadasım zorladı baya her neyse cıkmaya basladık sonra arkadasımın doğum günü oldu evde doğumgününü kutluyoruz zorla :( anladınız herneyse sonra bu dedi yaptım bişey bırakmıcam seni tabi benim içimde halaa bişey yok ona karsı tam tersi nefret etmeye basladım bir yandanda aklım karıstı yedim bir bok evlen dedim kendi kendime öyle böle aradan aylar gecti ben hala onu sevemedim ayrılmaya karar verdim defalarca ayrıldım aldatım herseferinde kapımın önüne gelio girerim içeri biz bişey yaptık ayrılmıcaz dedi zorladı beni gecen gün evlenme teklifi eti istemiyorum evlenmek anemi aramış knusmuş evlenmk istiyorum kızınızla ciddiyim demiş anemde benle konustu neyapcam ben şimdi istemiorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en büyük kısmını doğuran, kendimize olan güvenimizdir Her zaman seni üzecek birileri olacaktır, yapman gereken insanlara güvenmeye devam etmek, kime iki defa güveneceğine daha fazla dikkat etmektir. Güven bir karaca kadar çekingendir; insan onu bir kovdu mu, tekrar bulması uzun zamana bağlıdır.ama şunu unutmaki İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir yalanlarla dolu bir ilişkiyi sürdürmek sadece kendini kandırmaktan başka bişeye yaramaz karşındaki kişi anını kurtarmak için ve zamanını kurtarmak için yalan gerektiğini sanıyor aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.Hayatta kimseye güvenmeyeceksin demek saçmalıktır inan. Ama kime 'iki defa güveneceğini' hesaplamalı insan.ama hesapsızca çekip gidenlerle dolu hayat...

0|0
    0|0
    • sen soruyu okuduna eminmisin :(

• güvenle ne alakası var istemiyorum ben onu nefret ediorum evlensemde mutlu olamam ben onla ya aşık olrsam baskasına evlendiğimde

• genelde ilişkilerin tek taraflı bitmesinden mütevellit meydana gelen durumdur. bir yerde içten içe kabul ediştir ama o'nun artık eski olması senin o'na hissettiğin sevgiyi eskitemez bir türlü, sürünür gidersin.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• İstemiyosan evlenme polise şikayet et

0|0
    0|0
    • anlamiyosun korkuyorum tm gtsn ama ailemede bşy demesn msla polise şikayet etsem aneme dese kız değil gene mecburen evlencemmmmmm kurtulamıyorum

• yok öğle bişey işte duyarlarsa hemen evlendirirler bu defa daha kötü olr

• Soğut kendinden o zaman :\

• zorla nedir yani tecavüz falan mı etti?

0|0
    0|0
    • evetttttttttt ya ben herkez öğrensin falan istemiyorum tamammı sadece cekip gitmesini istiyorum cok söyledm herdefasnda pişman olrdun pişman olrsun diyip durdu ben onla evlenem adamdan neferet ediyorummm hala bana aynı seyleri söylüo

• bilioo sırf benden soğusun die yaptm yokkkk adam hala pişman olrsun o işi yaptk evlencez diooo sanki isteyerek yaptı

• Polise sikayet et

Yükleniyor...