Sadece futboldan anlayan ve değerlendirenler gelsin?

Sizce bu yıl kim şampiyon olur? Futboldan anlayan insanlar ve sadece kendi takımın ismini yazıp kendini tatmin edenler değil de bir gerekçe sunanlar cevap versin.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ligde uzun sure iyi oynayan iki takim var Beşiktaş ve Başakşehir. Başakşehir kadrosunun derin olmaması sebebiyle ikinci yari muhtemelen düşüşe geçecek. Bunu üçüncü ve dördüncü gs fb kardeşlerin mac sonunda Beşiktaş ile su kadar puan farkı kaldı deyip Başakşehir hesaba katmamalarindan anlıyoruz. Beşiktaş devre arası transferleri ve Talisca nin da dönmesiyle ikinci yari farkı açacaktır. Hakem edebiyatı yapanlar da geçen sene bu takimin herkesi eze eze yendiğini unutmasın. Hakem olsa da olmasa da ligin en iyisi Beşiktaş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Ligde en güzel oynayan Başakşehir.
    Fakat Demirören gene desteği sağlar Beşiktaş'ı geçen sezon ki gibi şampiyon yapar.
    Şahsi görüşüm bir takımla alakası olan birini tff başkanı filan seçilmemesidir. Hatta hakemler de Türk olmamalı yabancı hakemler maçı yönetirse ben şu takımı tutuyorum buna göre hakemlik yapayım olayı olmaz.
    Demirören etkisinden dolayı Beşiktaş ağır favori maalesef.
    Fenerbahçeli olarak bu sezon süper ligde bir şey iddia etmiyorum Sezon başında yapılan yanlışlıklardan dolayı kadro tam istediğimiz gibi değil gene iyiyiz ama istenilen seviyede tam değiliz. Bunun sebebi Adv. sezon başında gelse sezon öncesi hazırlıklarını yaptırsa onun istediği transferler gerçekleşseydi kafasında ki ilk 11 i filan çoktan kurardı. Fakat bu adam göreve gelince zaten ilk 11 i bulucam diye epey puan kaybı yaşadı. Şimdi sistemi vaya vaya oturttu ama iş işten çoktan geçti. Bu sezon Uefa turnuvalarına katılacak bir sıralamada bitirmek yeter bence. Hakem destekli bir takıma karşı şampiyonluk imkansız gibi.

Fakat ne olursa olsun bu sezon şampiyonluğu Başakşehir hak ediyor süperligde yenilgisiz oynuyor bu sezon süper ligde bu sezon bunu yapabilen tek takım.

1|0
    0|1
  • açıkçası başakşehirin oynadığı futbolu çok beğeniyorum , olmasını da temenni ediyorum , çok disiplinli bir karakter koyuyorlar ortaya.. bir diğeri de beşiktaş bir kaç haftadır tökezler gibi oldular ama yine de iyiler bence.. fener çok değişik bir durumda bir hafta kemik gibi top oynuyor ertesi hafta sahada yoklar şampiyonluk biraz uzak gibi.. ve kendi takımım GS ; hayal bile değil sanırım forvet alınırsa işler değişebilir.. zira pozisyona bile girmediğimiz şut bile çekmediğimiz maçlar var bu sene..

1|0
    0|1
  • Büyük ihtimal tepki yiyeceğim ama Beşiktaş tamamen hakemlerle gidiyor. Geçen sene harika top oynuyorlardı bu sene hakemlerle ayaktalar bu gidişle onlar olur.

2|1
    0|1
  • Gerekçenm şu:
    Başakşehir ikinci yarı düşer çünkü kadro yetersiz ve psikoloji işi bana göre
    Fenerbahçe de düşer sebebi kadro onlarda da pek yeterli değil ortada hiç yok neredeyse asist yapabilecek
    Beşiktaş ile Galatasaray kalır ancak Galatasaray şampiyon olur
    Beşiktaş'ta da hoca çok fazla rotasyon yapıyor ayrıca derbi için TT arenaya gelecekler ve fikstür avantajlari ikinci yarı yok bazı oyuncular dışında iş yapan da yok
    Galatasaray ise kötü oynuyor ancak ligin ikinci yarısı bütün küs oyuncular barışır yönetim kenetlenir en kotu zamanda bile böyle olur sonra kötü de oynasa şimdiki gibi maç kazanır ve ayrıca fikstür avantajlari var Fenerbahçe ve Beşiktaş TT arenaya gelecek ikisini de yenerse kesin şampiyon olurlar.

1|0
    0|0
  • eski bir futbolcuyum, futbolda bu hayattaki bildiğim en iyi şey, şimdi devre arası girdi, gs nin ve fb nin maçları kaldı, özellikle fener trabzona yenilirse lig onlar için biter artık, başakşehir çok oturmuş bir takım, ben beşiktaşlıyım ama bizden iyi oynuyorlar şu an ama devre arası takviyeler olacak, gelenler gidenler kimler göreceğiz, ona göre bir fikir çıkar ortaya, ben beşiktaşın olacağını düşünüyorum yine, başakşehir ve gs de arkadan zorlar

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama bizde Yeni çok şey oldu hoca filan değişti bu sene çok bişey beklememek lazım Beşiktaş daha yakın gibi ama Başakşehir bu sene çok ilgi çekiyor iyiler baya böyle giderlerse onlar olur

1|1
    0|0
    • Kardeşim devre arası ben arfa büyük ihtimal gelecek. Cuma günü taisonun menajeri ali yıldırım ve hasan çetinkayayla görüşecek. Bu transferler olursa ve hakemler biraz adaletli olursa şampiyon oluruz

• Aynen öyle kardeşim ben bu sene inanıyorum takıma, hakemler devreye girmezse biz oluruz.

• Kim ne derse desin Fenerbahçe şampiyon olsa da olmasa da aşık olunacak bir takım

• Galatasaray şampiyon olur. Diger takımların Avrupa seyrinde olmasi gerekcesiyle Galatasaray in isini çok rahat bir şekilde goturur, belediye ile çekişir ayni zamanda. bana gore.

0|1
    1|1
  • Oncelikle trabzonluyum besiktas bu sene haklerle yuruyor tupcu farkini koymus ortada zaten yemeyin bizi basak sehiri yerler kimse heveslenmesin fener durumu acayip yuksek oran o ama devre arasi transferler isi degistirir simdiden tahmin yurukmek cok zor

0|1
    1|1
    • alanya maçınızı bir daha izle 😂😂

• Biz izliyecimezi izledik birader satatdaydim zaten kendime pay bicmedim ama olagan ortada hakemler İstanbul yalakasi medya taraftar cogunlugu ve ezici bir para ortada birakinda hersene onlar sanpiyon olsun turkiyede futbol kazanmiyor kazananlar ortada.

• Başakşehir aynı mantaliteyle şampiyon olamaz bu futbol yeterli değil lig uzun maraton
    Beşiktaş düşüşte maçlarını kazanırken çok zorlanıyor
    Ama ciddi aday
    Galatasaray bu hocasıyla şampiyon olamaz
    Fenerbahçe galibiyet serisi yakalarsa tutulamaz

1|1
    0|1
  • Fener olacak

1|0
    0|0
  • Başakşehir iddialı ama belli olmaz tabi bjk ya da GS de olabilir

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama bence fener

1|1
    0|1
  • bence daha hiçbişey belli değil bütün yorumlar doğruda cıkabilir butun yorumlar yanlışta cıkabilir

1|0
    0|0
  • Şu an gorulen hakemlerin besiktasi itmesi ve bugun mi basaksehirin puanin calinmasi lig uzun maraton ama futbol artik para sektorune donustu bana zvk veren takimlar osmanli ve basaksehir ama kim sampiyon olur bunu kestirmek acikcasi kolay degil

1|1
    0|0
  • Basaksehir olur

1|0
    0|0
  • Beşiktaş çok rahat

1|0
    0|1
  • Beşiktaş ve başakşehirde düşüş var Fenerbahçe yükselişte.. kadro zenginliği ve kondisyon durumunun düzelmesi şampiyon fener olur.. ama ligin son 9-10 haftasına kadar başakşehir-BJK direnir..

1|0
    0|0
  • kupon mu yapacan 😀

1|0
    0|0
  • basaksehir bozulmazsa olur olmazsa feberbahce olur iyi futbol

1|1
    0|1
  • Yok bana göre değil ben sadece futboldan anlamıyorum başka anladığım konularda var

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Başakşehir çok güzel gidiyor ama onu düşürürler gönül isterki Fenerbahçe olsun o olmazsa tabiii başakşehir hak ediyor hiç yenilgisi yok.. Ama düşürürler💁

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım
    basaksehir olabilir gibi görünüyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...