Kargoyla gönderimde gönderici adresi belirtmemek mümkün mü?

Arkadaşlar kargoyla birisinin adresine ürün gönderdiğimde ben kendi adresimi vermek istemiyorum . Bu mümkün mü ? Yani sadece alıcının adresini yazıp göndericinin adresini belirtmemem mümkün mü ?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• gönderici adını alırlar..adrese sadece şehir yazman yeterli..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• bende gönderiyorum önceden diorsun ismimin veya adresimin belli olmasını istemiyorum diye onlar gerekeni yapıyo

1|0
    0|0
    • peki kargo şirketi ısrarla gönderici adresi isterse o zaman ne yapcam ? bazıları ısrarla istiyor çünkü .ısrarla istediklerinde kargo şirketin adresini yazın dersem kabul ederler mi ? Adres belirtmek istemiyorum gerçekten yaa , ailemle sorunyaşıyorum . Bütün İstanbul öğrendi evimin adresini diye olay yaratıyorlar :/

• giyim eşyası

• kargo alıcınınkini ister genelde göndereninkini değil anca şirket mağaza gibi biyerse fatura kesimi falan için isterler

• Eroin mi yolluyorsun ne yolluyorsun..

0|0
    0|0
    • hahaha ne alaka :) yaa ailemle sorun yaşıyorum . Bazı sitelerden eşyalarımı satıyorum . Süreklü kargoyla işim oluyor benim . Babamda deliriyor , evin adresini bilmeyen kalmadı diye bağrıp çağırıyor :(

• Karşı taraf almadığında sana iade olur bunun için isterler adres.

0|0
    0|0
    • evet ben de bunu merak ediyorum . anı kargocu diretirse illa adres diye o zaman ne yapayım acaba kargo şirketin adresini yazmalarını rica etsem kabul ederler mi

• mümkün değil

0|0
    0|0
  • gönderici adresi mutlaka isterler iş ya da ev

0|0
    0|0
    • peki kargo şirketinin adresini yazmalarını istesem mümkün mü bu ?

• sadece teslim edildiğinde iadesi için değil arkadaşım artık gönderdiğin kargo değil mesaja kadar herşeyı inceliyor adamlar.

• mng kargo istemez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı kargo firmalarında hediye olduğunu belirterek adres vermeyebilirsin. Yurtiçi kargo ve ptt kargoyu aramanı öneririm. Şu saatte kapalıdır ama yarın arayıp şansını de. Ona göre gidersin şubeye. Diğer kargo firmalarınada sorabilirsin

0|0
    0|0
  • bazılarnda gizleniyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...