Çok sinirlendim. Şimdi ne yapmalıyım ?

11 aydır çıktığım var. Bugün bulustuk onun yanındanda annemin yanına gecicektim. annem 100 metre ileride bekliyodu neyse sokagın basına geldik annemde demişti gelsinde bir görüyim diye sokagın basına geldik gel dedim annem seni bir görsün ya yok olmaz falan dedi sacmalama bak bekliyo dedim ya yok sonra şimdi olmaz strese girerim dedi bende sokagın ortasında bıraktım döndüm arkamı gittim. Anneme mahçup oldum niyeti ne bunun dedi bana :( ne yapmalıyım şimdi ?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Utanmış olabilir ya da bağalanmak istemiyo büyük ihtimalle bağlanmak istemiyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çıktığım sözcüğü ne kadar ciddiyse çocuğun niyeti de o kadar ciddidir...

1|0
    1|0
  • Utanıp, çekinmiş işte... Buna sinirlenmek nedir?

0|0
    1|0
  • boşver allahından bulsun.

0|0
    0|0
  • nasıl bu hale geldik inanılır gibi değil kız sevgilisini annesiyle tanıştıracak kadar utanmaz yuh be

0|0
    2|1
    • sensiz utanmaz allah allah nolmuş yani kiminle gezdiğimi kiminle sevgili oldugunu görmek istemesi anormal mi ?

• hayır marmara istanbul

• tamam istanbulda geçerli ... ...istanbulda etnik bozulma aşırı derece zaten her türlü ayıplık her türlü rezillik normal karşılanıyor oralarda.. ... Allaha şükür anadolunun bağrında doğmuşum

• panpa çarmıha germelisin:d

0|0
    1|0
  • Siz olsanız kıyameti koparırsınız biz utandık mı ne var bunda siz yokmusunuz siz.

0|0
    1|0
  • tuvalete gidip büyük abdestini yapmalısın yeminlen:D

0|0
    1|0
  • Sen çocuğa annem seni görmek istiyor dedinmi en başta ? yoksa oraya gelincemi dedin. öyleyse çocuk haklı azda olsa. birden olmuş insan strese girer ister istemez

0|0
    0|0
  • niyeti ciddi olsa annenle tanışırdı..

0|0
    0|0
  • ciddi düsünmüyor değil utanmıs sadece :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha, ne kadar rahatsın. Erkek arkadaş bu, ben çok kasardım.

Sevgilin haklı. Birden pat diye tanışma olmaz. Zamansız zamansız, hoş değil.

Gerçi anneni uzaktan görüp en azından mahcup olmasın diye bir tokalaşmayı çok görmesi de ayıp olmuş ya, neyse...

1|0
    0|0
    • ya zaten öyleydi hani bir elini sıkıp merhaba dicekti bu kadar

• Utanıyordur stres yapıyordur bence fazla sorun etmeyin.

0|0
    0|0
  • aynı haltı eski sevgilimde yemişti ve sonuç ayrıldıkkk ciddii düşünmüyor senle bunu billll :S acı ama gercek seni ve ailenide umursamıyo ayrıcaaa sters falan bhne hadi tamam stres yapsın ama bir iki kelime tanısmak içinn gelebilirdi yaniii .

1|0
    0|0
    • iftira atma senin durumun farklıdırı burada bariz sekilde utanmıs bende öyleyim mesela coğu arkadasımda öyle hic tanımadığı biri birde sevgilisinin annesi herkes rahat olamaz senin kadar genis değilse ne yapalm

• makarnacılar basmıs siteyi kömürünü stokluyormusun bööööööööööööööööööööööö hüloğüğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ :D

• oooooooooo ooooooooooooooooooooooooooo dabvulcu vvedat oooooooooooo ooooooooooooooo

• nesine sinir olduğunu anlamadım. ne var bunda, her istediğini he demek zorunda mı hayret bişi

0|0
    1|0
  • ayyy utanmış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...