Aşk hikayenizi anlatın?

Onunla nasıl, nerede tanıştınız nasıl çıkmaya başladınız onu elde etmek zor oldumu ? Hikayeleri severim uzunca anlatsanızda okurum. Düzgün anlatana +1

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• O'nu değil de, o olmak isteyen biriyle tanışma hikayemi anlatayım. Daha çok yeni...

Tam ofise gireceğim, konsolosluğun kapısındayım. Kapıya adımımı atacakken uzakta gördüğüm ve içimi hafif estiren birisi yanımda belirdi birden. Önce gülümsedi. Ben de sürekli etrafa güleryüz sergilediğimden, aynı tavrı ona karşı da takındım. Biraz kararsız ve biraz da tedirgin hallerle "ııı-ı" diye mırıldanmaya başladı. Türk değildi, çünkü bir zenciydi. Ağzından yalnızca şunlar çıktı; "how are you?" gülümseyim "fine" diyebildim sadece. Ardından "are you Turkish?" diye sordu ve başımla onaylayarak "yes" dedim. Ağzını hafif açarak "oh, really?" deyip "nerelisin?" diye sordu. Istanbul'luyum dedim. Aynı güleryüzlülüğü o dakikalarda da devam ettirdim. Derken visa ile ilgili mi bir sorunu olduğunu sordum. Eğer öyleyse yardımcı olabileceğimi söyledim. Futbolcu olduğunu ve şu anda Türkiye'ye de maçlar için geldiğini söyledi. Yakın zamanda Bulgaristan'a gitmesi gerekiyormuş. Visa için benimle görüşmek istediğini söyledi. Elbette deyip kartımı uzattım. Arada arıyor, konuşuyoruz ve gerçekten çok tatlı birisi.

Yanlış anlaşılmasın ama o adamla oturup 5 dakika yarım yamalak muhabbetimi bugüne dek hiçbir Türk erkeğiyle yapmadım. O kadar içten, o kadar samimi ve o kadar özeldi ki. Güzel hissettirdi. Hepsinden öte bir bayan olduğumu anladım.

Saygısız, kaba, ağzından salyalarını akıta akıta içimize düşen erkeklerden sonra böyle bir insan tanımak, tam umutsuzluğun en dibini yaşıyorken birden üzerime yağan umut kırıntıları gibi oldu. Ah, ne hoşsunuz...

1|1
    0|0
    • güzel ve farklı bir hikayeydi. teşekkürler!

• Okuyorum madame.. senden başka kimse yazmazdi zaten.

• ama sonuçta biri yazdı işte sende sustun kaldın

Kızlar Ne Diyor 5

• :) Biz okulun bahçesinde tanıştık.Basketbol grubunun arasına daldım çöp atmak için(çöp ordaydı) sonra bir çocuk üstüme çullandı yanlışlıkla.Yanındaki arkadaşı(sevgilim)çocuğu kaldırdı ve iyi olup olmadığımı sordu.O günden sonra birbirimizi gördüğümüzde hep şakalaştık bu konuyla ilgili.Bir gün okul gezisinde de baya tanıştık sohbet ortamı oldu. öyle tanıştık sonra zaten baya çekinerek bana açıldı :DD::D

0|0
    0|0
  • Galata kulesinde rüzgara maruz kalıp çarpıştık. Sonra psikolojim onu zehirledi , sakız sundum . Zehirli kalmayı tercih etti.

0|0
    0|0
  • hala yok bulamadım yani aman kim buldu da ben bulcam neyse iyi akşamlar

0|0
    0|0
  • Kimse hikaye felan anlatmaz ayrıca o artı 1 sende kalsın bir işe yaramiyor..

0|0
    1|3
  • ama buraya yerlesmiyoki yarida kaliyo :(

0|0
    0|0
    • text dosyasına yazabilirsin sonra burda devamını kendi cevabının altında yorumlar şeklinde yapıştırırsın :)

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk aşkım olmuştu benim.

9. sınıfın ilk günü ilk görüşte aşık olmuştum ona ilk görüşte aşk derler ya aynen ondan olmuştu ilk defa aşık oluyordum nasıl olduğunu anlamadım şaşkına döndüm...

eve geldiğimde aklımda hep o oluyordu onu görmediğim zamanlar çok özlüyordum..

ona açılmaya karar verdim. artık içimdeki sevgi çok büyümüştü ve onu gizlemekte zorluk çekiyordum.en sonunda açılmaya karar verdim.ve açıldım teklifimi kabul etmedi.

nedenini sorunca ailesinin katı disiplinli olduğunu buna izin vermeyeceğini söyledi.

ben aşıktım peşinden koştum bırakmadım inatçıydım ailesi ile konuşmaya gittim. ağabeylerinden ve babasından bir araba dayak yedim.babası onu okuldan alacağını söyledi benim ile aynı okulda okumasını istemiyordu bende babası okula geldiği zaman babası ile konuşmaya gittim. kızınızı okuldan almayın ben okulumu bırakırım dedim. ve okulumu bıraktım...Sevdiğim kız okuluna devam etti. ama sürekli konuşmaya devam ediyorduk.O'na son kez sormuştum benim sevgilim olur musun diye Ve son seferinde kabul etti fakat ailesinin haberi olmamak kaydı ile bizde böyle bir birlikteliğe adım attık.Ailesinin Haberi olmadan bir süre idare ettik fakat aynı sınıfta okuduğu ve aynı evde kaldığı kuzeni Arkadaşımın Telefonunda Facebook'u açık iken telefonunu almış ve bizim yazışmalarımızı görmüştü...Ve gidip babası haber verdi.Babası Bu sefer Evini Taşımaya karar verdi. Gittim evini taşımaması için Saatlerce kapılarının önünde Yalvardım .Dikiliye Taşınıyorlardı Ve Facebook'ta Dikili li bir çocuğun buna hakaret etmesi sonucu dikiliye gidip çocuk ile kavga etmiştim..İzmir'e Geldiğimde bunların Ertesi gün taşınacakları haberini aldım.Ve Parkta konuşmaya karar verdik Ve Elimizden Gelen Her şeyi yapmaya karar vermiştik Gerekirse Evden kaçmayı bile düşünmüştük..Parkta Yaklaşık 45'dk konuştuktan sonra Sevdiğim kız hayatımın Tek anlamı kırmızı ışık tan geçerken ve bende arkasından bakarken kırmızı ışıkta durmayıp geçmeyi tercih eden bir araba çarptı...O an Beynimden vurulmuşa döndüm hemen yanına koştum Kanlar içinde kollarımda yatıyordu.1'ay hastahanede yoğun bakımda yattı...Büyük bir ümit ile bekledim ama Hayata tutunamadı.

O gün hayatımın bittiği gündü Ve Sevdiğim kızın Ölümünün Ardından (18 aralık 2011) 1 ay boyunca piskiyatri kliniğinde yattım Ve şuan hala Piskolojik Tedavi görmekteyim Ve onu Hala çok özlüyorum Ve hala çok seviyorum..

1|1
    0|0
    • kardeş bu hikaye gerçek mi, gerçekten yaşadın mı bunları? eğer öyleyse çoook zor bir acı, film gibi olmuş. kız öldükten sonra ailesi ne yaptı seni mi buldular neler oldu?

• ben ölüm haberinden sonra piskiyatri kliniğinde tedavi gördüm . bir süre kafayı yedim denebilir. ailesi tüm suçu bende buldu sürekli üstüme geldiler baskı uyguladılar..

ailesi bir çok kez beni dövdü ve şiddet uyguladı

Ama Kızlarını Ben çok sevmiştim ve hiç vazgeçmedim

• buraya sığmıyo malesef.

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın sevgilisiydi kolpalık yaptım çıktık 5 aydırda devam ediyor :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...