Kapat

15 maçta 10 penaltı 10 penaltı galibiyeti 😂😂😂😂😂😂😂😂 ?

Düşünün kendi evinde 15 maçta 10 penaltı atıyorsun kazanıyorsun ohhh ne güzel dünya bu sıçılmış lig artık amacından çıktı başka yerlere gitmeye başladı ligi dizayn ediyorlar falan bu komedi hakkında ne düşünüyorsunuz? 😂😂😂😂😂😂

Güncellemeler:
Bunları söylemek için illa fenerli ya da gsli mi olmam gerekiyor sizin sadece 2 düşmanınız mı var 😂😂😂😂😂 iki takımı da tutmuyorum çok şükür ama 2 takım beşiktaş gibi bir takımdan daha BÜYÜKLER iki takımın eski maçları hatırlatıp sizde zamanınız da penaltı kazandınız diyip kendilerini bu şekilde savunmaları çok basitleşti kendi evinde 15 maçta 10 penaltıdan kazanılan maçların hakemle kazanıldı gerçeğini değiştirmez bir de zamanında şerefli üçüncülükler diyen bu takım diyor 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• o 10 penlatınında 6 sı haksız verilmiş penaltılar, demirören eski külübüne federasyon başkanı iken oldukça çömert ama ortadaki tiyatroyu kimse görmüyor sanıyor

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zoruna mı gitti sinirden gülüyosun bakıyorum da allahın renklisi. 40 penaltı golüyle şampiyon olacağız kudurrrrr :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Şahsi görüşüm ben Fenerliyim ama penaltıya laf etmem normalde ama o penaltı hakkıyla alınmışsa eğer fakat federasyon desteği ile baktı olmuyor penaltı verelim dercesine bu işler olmaz böyle.
    Besbelli beşiktaş kollanıyor bunu kimse inkar dahi edemez geçen sezon ki gibi şampiyon yapmaya uğraşıyorlar hakemlerle.
    Kim ne derse desin bu sezon şampiyonluğu yenilgisiz ilerleyen ligde şu an Başakşehir hak ediyor. Zaten şampiyonluk umudum yok Fenerli olarak sebebi ise Başakşehir güzel oynuyor puan farkı ortada, Hadi Başakşehir'i düşürürler Beşiktaş'ı şampiyon yapmak için haliyle hakemlerle desteklenen bir takıma karşı şampiyonluk ümidi kurmak saçma olur. Bu sezon Uefa'ya katılabilecek sıralamada bitirmek yeterlidir bence.

Soruyu soran sonuna kadar haklı ayrıca.

0|0
    0|1
  • bir fenerli ağlıyor gözleri yaşlı.

0|0
    1|0
  • Maçları ful izlemedim ama penaltı futbolun bir kuralıdır. Bir itirazda bulunabilmek için bu penaltıların hatalı verilmesi gerekir. Bu tartışılabilir.
    Ama bjk gibi toplu hücum yapan top tutan yıldızları olan, oyunu rakip sahaya yıkan bir takımın çok penaltı kazanması normal
    (Not: Beşiktaşlı değilim)

0|1
    0|2
  • zorunuza gidiyosa çekilin ligten? ya da ağlayacaksanız oynamayalım mı oluyor? ya da kendi başarızlığınıza bahane mi oluyor? en çok pas yapan takım, en isabetli pas yapan takım, topla en çok oynayan takım, en çok orta yapan takım diye uzar gider haksız penaltı varda biz mi istedik?

0|1
    0|1
  • tüpçü bjk'ye olan borçlarını ödüyor.

0|2
    0|0
    • Ligi poh ettiler

• aynen öyle. şerefli 2.'likler diye dolanıyorlar ortalıkta sonra.

• Artık futbol izlemiyorum kendileri çizip kendileri oynasınlar kendileri kupaları kaldırsınlar :d

• Beşiktaş 'ın attığı gol sadece antep kalesine girmemiş :D aboubakarın golüyle kazandık ayrıca beckin düşürülmesine penaltı verilmedi. Adrita diye kız hesap açıp ben renkli değilim demiş demekki corumsporlu inanın hadi :D

0|1
    0|0
  • Hedef 1 milyon penaltı diye diye bu sayıya ulaşmak nasıl duyguydu
    http://i.hizliresim.com/9gdWnk.jpg

1|2
    1|2
  • Maçı gtünle mi izledin

0|0
    0|0
  • besiktas mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...