Beşiktaşın yeni transferi franco nasıl transfer ?

Beşiktaşın yeni transferi franco nasıl transfer olur? bu sene başarılı olmamızı çok istiyorum iyimi franco?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• iyi transfer diyebilirim. tabi ki uyum sorunu vs başarısız da olabilir.

Fakat 22 yaşında olması, yanında sivok gibi bir tecrübenin olması, güçlü olması-vücudunu iyi kullanması, 22 yaşına rağmen çok maça çıkmış olması, duran toplarda gol bulma yeteneği, oyun sıkıştığında karşı takımın ceza sahasına çekinmeden girebilmesi, bir savunmacı için önemli olan pozisyon almayı bilmesi, pozisyon sezgisi artı özellikleri.

Bilmediğim özelliklerine ise ayak içinin iyi olup olmadığı ve topu oyuna sokuşu.

1|1
    0|0
    • kanka lınk varmı

• ayrıca defansif orta saha olarak yani ön libero olarak da oynayabiliyor Kolombiya gibi iyi futbolcular çıkartan bir coğrafyadan geliyor ben eminim Beşiktaşımıza uzun yıllar başarıyla hizmet edecektir.

• eyvallah saolasın yeteneklı cocuk :D

Erkekler Ne Diyor 7

• kurabıyeye katılıyorum

0|1
    0|0
  • beşikta elindeki oyuncuların kıymetini bilmiyor QUAREjma gguti vb oyuncuları yolluyor sonrada yen oyuncular alıyor tam herşey oturuyor takım kendini iyi hisettiği anda oyuncuları veya teknik direktörü gönderiyorlar...umarım bu yıl başarılı olur franco ...hangi ülkeden

0|0
    0|0
  • iyi

0|0
    0|0
  • adini ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • İzlediğimiz zaman anlıycaz artık..

0|0
    0|0
  • özenti olmayın yahu sırf lgi çekmek için yapmayın böle şeyler

0|0
    0|0
  • Iyidir oynar hatta footbal managerde olsa 10.0 lik oynar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben başarılı olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • eto bitmiş

1|1
    0|1
  • güzel transfer <333

0|0
    0|0
  • tanımıyorum kendisini,faydalı olur umarım.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı. Başarılar...

0|0
    0|0
  • Hayrlı olsun...

Futbolcu hakkında tam bilgim yok..

0|0
    0|0
  • hım iyi transfer

0|0
    0|0