Cildinde hiç leke çıkan var mı ?

bilgisi olan yazarsa çok mutlu olurum. :/ arkadaşlar sinirlerim çok bozuldu.benim sorunum değil küçük kardeşimin bir sorunu.bugün fark ettim.resim atamıyorum.omzundan dirseğine kadar hafif bir karaltı var çok hafif, güneşte çok oynuyor o mudur ama.baska yerlerınde de var.göğsünün üstün de 2 parmak gibi bir karaltı, sanki biri sıkmış gibi düşünün.biraz da ağzının çevresinde.link koyabilsem gösterirdim.hafif bir karaltı.bir de vücudun da böcek ısırıkları gibi bir kaç şey var.sivrisinek ısırığı gibi.doktora götürücez pazartesi.internetten baktım ama pek kayda değer birşey bulamadım.nedir ne olabilir bunlar.çok sinirlerim bozuldu .

Güncellemeler:
buraya yazınca üste çıkar mı bilmiyorum.bilenler lütfen yardım moralım çok bozuldu..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• 0|1
    0|0
    • çok sağolun zahmet oldu size de.sizin ki biraz kızarıklık gibi ama o da bunun gibi fakat hafif siyahımsı.

• çook saol ekledim seni Redidea.bizim ailede hiç yok cilt sorunu ama bakalım.bir gelişme oldugunda kesin sana yazıcam.iyi aksamlar

• tesekkür ediyorum bekliyorum,iyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 3

• aynısı bndede var ama sadece kollarımda. omzdan dirsege kadar işte. belki elli kere gittik doktora ne kullandysam gecmedi.şu an18 yasındayım küçüklükten beri var..sonuclarını banada bildirirsen coook mutlu olurum,gecms olsun

0|0
    0|0
  • Expigment %2 ya da %4'lük krem alın ve lekeli yere sürün. Sadece lekenin üzerine. Güneşten koruyun. Renk açılıp derinin normal rengiyle eşitlendiği zaman bırakırsınız.

0|0
    0|0
    • teşekkürler bugün alıcam bunları.

• bebem onlar teni esmerse morluk da olabilir esmerde daha siyah görünür. vücudun üst tarafındaki morluklar da iyi değildir. bir doktora götürün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Mantar olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...