Arkadaşın arkadaşının sevgilisinin arkadaşını sevmek o.O

Yeeaaaah! Biraz karışık oldu ama açıklayacağım.

Benim okulda sevdiğim bir kız vardı. Ancak kızı tanımıyordum. Adını bile bilmiyorum diyeyim. Açılamadan yaz tatili geldi ve kız aklımdan çıkmıyor. Ama kızın adını bile bilmiyorken, nasıl onu bulabilirim ki?

Tek bir ışık var gibi. O da şu:

Bu kızın en iyi arkadaşının sevgilisinin arkadaşı, benim bir arkadaşım.

Yani; benim bir arkadaşımın en iyi arkadaşının sevgilisinin en iyi arkadaşı bu kız.

Anlamayanlar için kızla aramdaki bağı bir şema ile açıklayayım :D

Ben---->Bir arkadaş---->En iyi arkadaşı---->Sevgilisi---->En iyi arkadaşı (Benim hoşlandığım kız)

Bu bilgilerle nasıl ona ulaşabilirim? :D

0|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

• Akşam akşam aklımı aldın beee :D :D

Valla sende bu soy ağacı gibi zinciri, bu network sistemini kurabilme kapasitesi varken, arkadaşının en iyi arkadaşının sevgilisinin en iyi arkadaşının dedesinin kayınçosunun kız torununu bile tavlarsın, :D :D Cidden bize hiç ihtiyacın yok :D Arkadaşından yola çık, gerisi gelir :D

0|1
    0|0
    • Kızı bulabilsem işler çok kolay olacak. Tavlayabileceğime inanıyorum ama kız ortalarda yok, sorun o işte :D Arkadaşımdan nasıl yola çıkayım? :( Ona soramam ki, biraz şebek biri. Dikkate almayabilir beni.

• Şebek mebek tek çare o şu anda :D

Kızlar Ne Diyor 16

• İşin zor.

Önce bi' arkadaşa bakıp çık, sonra en iyi arkadaşa selam çak, sonra sevgilisine.. (orası söylenmez)

Hoşlandığın kıza ulaşacağına yolda kaybedersin be =/

0|1
    0|1
  • Kışı bekle evlat :D

0|1
    0|0
    • Zaman eriri kelep kelep, Meyve dalında durmuyor hep. Yaz aşkı olursa kızın yandııııuuuum. Bütün yaz kızı bekle, 3 ay sonra sevgilisi çıksın ortaya. Waaaaaoww abiyguuuu!

• Hepsi ile tek tek konuş :D:D

0|1
    0|0
  • bunu yazana kadar quantum teorisini falan yazaydın daha bsitti be adamım

0|1
    0|0
  • Arkadaşının en yakın arkadaşıyla arkadaş ol. Sevgilisinin en iyi arkadaşıyla arkadaş olduğu için sana ayarlaması zor olmaz diye düşünüyorum ^^

0|1
    0|0
  • Anlamdim ama neyse... Ozamn arkadsina soyle bole bole de oda gitsn arkadasina soylesn oda sevgilisine veee kiza anlatsin bunu mektup olarakda verebilirsn ayni yolu izleyrek:-)

0|1
    0|0
    • Kızla yüz yüze tanışmak istiyorum :( Araya arkadaş sokarak tanışmak istemiyorum.

• haha okurken güldüm özellikle şemaya :D

valla arkadasna anlat bir yolunu beraber bulun

0|1
    0|0
    • Arkadaş bu işi halleder aslında, telefon numarasını rahat bulur ama güvenemiyorum ki işte. Pek samimi olduğum biri değil.

• Ne bileyim işte, bir arkadaştan rica ederim, benim yerime kızın adını o öğrenir facebook'tan :D

• iyi bakalım :)

• hahha :D daha güzel anlatılmazdı :D

0|1
    0|0
  • dolapdere canavarı :D

1|0
    0|0
  • Aradaki insanları itip kızla arkadaş olup sonra kıza açılmayı denesen ?

0|0
    0|0
    • Düşündüm ama nasıl?

• Yuuuuuuuaaavv ablacım benim sorunum o mu?! :D

Ben kızın adını öğrenmeye, kendisini bulmaya çalışıyorum. Onu bulsam zaten iş çözülür.

• Tamam itiraf ediyorum soru detaylarını okumadan bodoslama daldım konuya :D

• Şemada yarıldım yalnız :D :D :D :D

itusozluk.com/gorseller/in%FEallah+can%FDm+ya/447533

0|0
    0|0
  • Yandı çocuk...

0|1
    0|0
  • onlardan yardım al benim ki öyle yapmış.arkadaşımın sevgilisinin arkadaşının sevgilisiyle çıkıyorum :D bu durumda arkadaşımın sevgilisiyle çıkmış oluyorum :D

0|0
    0|0
  • dıdısının dıdısı bence çok zor anlatım şekline bayıldımmm :)

0|1
    0|0
  • Kafam karisti agdfasj.yapmayin şöyle şeyler.git kızla konus kardes.

0|0
    0|0
  • sırasıyla faceden aşama aşama arkadaslar listesine girip bak.

1|1
    0|0
    • Yaptım, kızı bulamadım Face'de. Belki de profil fotosu olarak başka bir şey koymuştur.

• Zaten bulman gereken kimsenin ya face i olmaz ya da olsa bile bulamazsın...

Erkekler Ne Diyor 17

• arkaaş ayağı yaş ayak,

nası bir ilişkiler yumağıdır çıkamadığım için işin içinden o kadar söylüyorum.

1|0
    0|0
  • bu işi çözmek kolay kardeş be :D

şema ile anlatıyorum :

sen gidip arkadaşınla bir akşam oturup bişeyler içeceksin olayı anlatacaksın -> o esnada en iyi arkadaşını çağıracak zaten sen kopmuş bir şekilde görünce muhabbet devam edecek -> ve sevgilisine söyleyip bir akşam biyerlere gideceğiz diyecek o hoşlandığın kızıda yanında getirmesini söyleyecek-> kızla bir araya geldiğinizdede artık orda işlem tamammıyla sana kalmış

saygılar ;)

0|1
    0|0
  • ahahahha kardeşim gülmekten yıkıldım okurken :D sen direk gidip kızı bul açıl kızlar özgüvenli erkeklerden hoşlanırlar . diyelim açılamadın arkadaşının facesinde mutlaka eklidir ordan arayıp bul ekle sonrasını kendin hallet işte.D

0|1
    0|0
    • Zaten sorunumuz kızı bulmak usta. Okumadın mı? :D Kızı bulsam direkt açılacağım.

• Bulamam ki. İstanbul büyük :/ Acaba bir arkadaşıma mı yaptırsam bu işleri. Utanmayacak bir arkadaşıma.

• istanbulda otursaydım yapardım :) utanılcak birşey yok at çocuğa mesaj

• vay ameke millet belgeler planlarla kız ayarlıyor artık .. fazla ugrasma panpa seviyosan git konus bence :D

0|1
    0|0
  • kanka benden sana bir paket sigara al şu kızın numarasını .!

0|1
    0|0
  • Yenge aramızı yapsana bea ... yöntemi

0|1
    0|0
    • Ehehehe :D Önce arkadaşımın arkadaşının sevgilisine ulaşmam lazım ama. Çünkü "yenge" o :D

• tamam işte arkadaşın buluşma ayarlasın :D basit şeyler bunlar :)

• Arkadaşının arkadaşının sevgilisine adını sor :D

0|1
    0|0
  • Hacı sen çözmüşsün zaten :) olaya bak ittire ittire git kızı bul

0|1
    0|0
  • sırayla ok işaretini takip edeceksin

0|1
    0|0
  • hepinizi içeren bir organizasyon düzenle o kızında gelmesini sağla geldiğinde ilgi göster iş bitsin zühtü :D

0|0
    0|0
  • Senin devrelere zarar vermiş bu kız o.O

0|0
    0|0
  • Hay amk bu ne la

0|0
    0|0
  • ahmetin babası benim oglumun babasıdır diyen kişi ahmetin nesidir hadi birazda beyin fırtınası yapalım :DD

0|0
    0|0
  • okurken kendime küfrediyodum :D

0|0
    0|0
  • Kızı ilk gördüğün yerde diz çök evlenme teklif et.

0|0
    0|0
  • sie et sevişin.

0|0
    0|0
  • zıçtın bro unut şimdiden

0|0
    0|0
Yükleniyor...