Kapat

Kalçalarımı nasıl geliştirebilirim?

arakadaşlar kalçalarımı nasıl dikleştirip genişletebilirim? sıkı kalçalara sahip olmak istiyorum her türlü öneriye açığım arkadaşlar.

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• squat temel egzersiz ancak
    sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Şimdi dayılar gelir şekillendirmeye bekle :D
    Mesaj da atarlar açıklarlar reis :D

1|0
    0|0
  • agirliklarla calisman gerekiyor kademeli olarak calisitigin kilolari artirman egzersizlerini cesitlendirmen gerekir. temel 2 hareket squat ve lungedir. hip raise de yapmalisin. set sayilarini 3 5 arasinda tekrar sayilarini da 8 12 arasinda degistirebilirsin. yuksek sayili tekrarlar buyumeye katki etmez

0|0
    0|0
  • Squat.

0|0
    0|0
  • ben sana yardımcı olabilirim ama meşakkatli biraz besin listesi vücud kitle indeksi yapacağın eksersiz hareketleri

0|0
    0|0
  • Dikleşir ama genişlemez yani fazla genişlemez

0|0
    0|0
  • leg press spor salonuna gidiyorsan eger gitmiyorsan evde squat yap büyük adımlar atarak her attıgın adımda diz kapagın yere gelecek şekilde yürü yap yani

0|0
    0|0
  • squat iyi bir beslenme güzel bir program

0|0
    0|0
  • Dovdurmen Lazm

0|0
    0|0
  • Squat yap 😊 Her türlü öneriye açığım derken djdj 😂

0|0
    0|0
  • zor o işler

0|0
    0|0
  • Buyuk kalca iyi degildir

0|0
    0|0
  • Benim uzmanlık alanım benim popom david beackham gibi dik sıkı dolgun çok önerim var sana beni takip et özelden yazıyım tüm çnerilerimi jennifer lopez gibi olursun

0|0
    0|0
  • Squat yaparak

0|0
    0|0
  • kilon iyimi yani zayıfsan protein ağırlıklı beslenmelisin

0|0
    0|0
  • Sogukta bol yuruyus ;)

0|0
    0|0
  • ellerini yere paralel tut dizlerinle çök kalk aynısını tekrarla hergun 15 dk yeterli

0|0
    0|0
  • Kucukse olmakı

0|0
    0|0
  • Seks yap...

0|0
    0|0
  • neyi var kilo kaç

0|0
    0|0
  • Kalça hareketleri iyi gelir sanırım