Kapat

"Bazı" erkekler neden taciz yoluna giderler?

Bunun giyimle falan hiç alakası yok. Benim üstümde tişört pantolon varken bile pis pis bakan salaklar oluyor düşünmüyolar mı ki acaba annelerinin kardeşlerinin ablalarının eşlerinin kızlarının başına gelemez mi diye. Bu hayatta erkek olmak varmış valla. Taciz mi gördün, hemen kızları kadınları suçlarlar. Yok neymiş, şort giymiş etek giymiş razıymış. Bu ülkede böyle gerizekalılar varken hiç bir halt olmaz.

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• çıplak bile olsan kimsenin bakmaya ya da taciz etmeye hakkı yoktur bu ideal olan.olması gereken

ama

bir de gerçek var.vucut hatları belirginse bakarlar bunun başka açıklaması yok.bu da olan kısmı

giymeyeceksin şort falan bakılmasını istemiyosan

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Merhaba süper çağtaş kardeşim;İ

Hiçbir suretle tacizi meşru görmüyoruz;

Bunun yanı sıra kadınların kendilerini ortamalı gibi teşhir etmelerini de meşru görmüyoruz

Senin üzerindeki t-shirt seni Hoştayn cinsi İneklerinin memeleri gibi sallandıra ballandıra yürüdüğü gibi gösteriyorsa bunları feryat etmen olasıdır

Senin giydiğin o pantolon alman domuzlarının kalıbı gibi vücudunun kalıbını ortaya koyuyorsa bu dediklerini söylemen olasıdır.

Yani kardeş bu akılla gidersen daha çok feryat edersin.

0|0
    1|0
  • pantolon varken bile bakan salaklar ne demek yahu? Erkekler sizi görünce kafasını başka tarafa çevirmek zorunda mı? Bir yere bakmak zorundayız!

0|1
    1|0
    • Arkadaşım nasıl baktığın önemlidir, normalce bakanlara bişey demiyorum farkındaysan. Pis pis bakanlar diyorum ohooo daha okumayı bilmiyosun

• Pis pis bakmak ne demek. Anlat.

Gerçekten anlamadım galiba :S

Sen gülümsemelerini kastettin sanmıştım. Sen neyi kastettin pis bakmaktan?

• Pantolon varken bile bakan salaklar var falan yazmışsın sorunu sorarken. Pantolon varken bir kız çok mu bakımsız oluyor ki? Bir erkeğin hoşlandığını belirtir şekilde bakmasından rahatsız olucak biri sokağa çıkmasın, kusura bakma.

• "Beyinsiz olduklarından ! "mı demem daha hoşuna giderdi? yoksa " Her erkeği Adamdan saymamalısın ! " demem mi ?

0|0
    0|0
  • o arkadaşlar mağaralarına geri dönsünler

ayı ile çiftleşsinler

0|0
    0|0
  • Bu gün 3 oldu ^_^

Nihat Doğan detected ! link

0|0
    0|0
  • çok doğru düşünmüşsün ben öylelerini teker teker öldürmek istiyorum yav:)bende yarın öbürgün evlenecem aynı şeyi insan kendine düşünmeli yani empati kurmak lazım tam bir cinayet sebebi:)

0|0
    0|0
  • Güzelsen bakılır abla belki de senin için fesat senden hoşlanıyor açılamıyor bir türlü

0|0
    1|1
  • Onlar sapık ve tecavüzcü olduklarından yani o beyine sahip olduklarından kız kardeşlerini annelerini düşünemiyorlar bence

0|1
    0|0
  • Onların kardeşleride bu duruma düşüyor sen hiç m.etme. hoşlanıyor falan hikaye şrfszlkten yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Ne diyeyim. Başından sonuna kadar haklısın...

0|0
    0|0
  • Biz onlara kısaca abaza diyoruz ablacım başka açıklaması yok adamın kanında var

0|0
    0|0
  • Kadina doymus adamin, adamligina doyum olmaz.

0|0
    0|0
  • ben uğraşmayacağım için bilemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aradım ama şuan bulamadım bir fotoğraf vardı iki çarşaflı bayan yürüyor, arkalarından iki tane adam da eğilmiş bakıyor. Ne göreceksin de ne bakıyorsun?! Demek istediğim bunun kılık kıyafetle gerçekten alakası yok; niyet önemli.

1|1
    0|0
  • Kadın nasıl giyinirse giyinsin erkeğin hiçbir şey yapmaya hakkı yok. Sanki açık giyinilen kadın onunla olmak istiyor gibi algılanıyor. Ben bunu anlamıyorum. Aaa açık giyinmiş oda istiyo gideyim tecavüz edyim taciz edeyim. Şöyle bir laf vardı. Kızına giyinmeyi değil oğluna tecavüz etmemeyi öğret. Öyle işte. Birde adalet sistemi tabi tecavüz ediyor. Bakıyor aaa kız açık giyinmiş tamam bu 2 sene yatsa yeter

1|0
    0|2
  • Onu bir marifet saniyorlar. Sana ait olmuyan hicbiseye dokunmuyacaksin bunu ogretmeli onlara. Benim nasil giyindimde kimseyi ilgilendirmez belirli bir sekil giyiyirsam tarzimdir kimseye gel beni taciz et hakki vermez. Erkeklerin kaninda var birazda ic guduleri durtuyor duramiyorlar...

0|0
    0|1
  • SONUNA KADAR KATILIYORUM. İstediğimi giyerim kime ne? Gelip bana dokunma, laf atma, hatta daha ileriye gitme hakkını vermez kimseye. Kızlara nasıl gyineceğini değil erkeklere taciz etmemeleri gerektğini öğretmeliler ilk önce. Yıl olmuş 2013 hala bunlarla uğraşıyoruz valla yazık ya

1|0
    0|1
  • Abaza kaynıyo :\

0|0
    0|1
  • evet bunu bile bile açıp açıp şikayet eden kızlar da var ama.

0|0
    1|3
  • Zihniyet... Sorun bu.

0|0
    0|1
  • Adi şerefsiz oldukları için

0|0
    0|1
  • Evet maalesef ki hayat böyle

1|1
    0|1
Yükleniyor...