Çantasının ipini dekoltesinden asan kızlara

ya bazı kızlar omzuna astığı çantasının ipini göğüs arasından geçirerek takıyor ya hani.farkındalar mı acaba ne kadar dikkat çektiklerinin.ve değişik bir görüntü oluşuyor.hadi diycem ki bilinçli olarak yapanlar kaşar e peki sevgilisinin yanında bile öyle takanlar var onlar ne ?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• en çok kızdığım şey ister farkında olsunlar ister olmasınlar. hatadır yapılmaması gerekiyor

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bakma sende ?

1|1
    0|0
  • herşey bitti biz çöantayı nasıl neremize takıyoruz diyemi incelemeye başladınız

0|1
    0|0
  • İnsanlık hali fark edilmiyor olabilir büyütmeyin bu kadar her şeyi.

1|1
    0|0
  • Kasıtlı yapılmıyor. Bazen bend eyan kullanıyorum. Bi an farkedemiyorum ama sonra askıyı düzeltiyorum.

1|1
    0|0
  • erkekler de herşeye dikkatli maşallah kız nasıl rahat edıyorsa oyle takar cantası mı kaldı karısmadık bakmayı verın olsun bıtsın

1|1
    0|1
    • herkes benm kadar anlayışlı olmayabilir.bunu ks'de sormaktaki amacım da bu zaten bilinçlendirmek

• o zman tanımadığın insan hakkında abaza diyemezsin bil bunu.

• demedım ornek gosterdım ya da ne demek ıstersen dedım ıyı oku

• ne alaka,o istemeden geçiyor oraya.

0|1
    0|0
  • Haklısın hoş durmuyor ...

0|1
    2|0
  • Bakıyorumda çok dikkatlisin.

0|1
    0|0
  • Sanane be abaza . Sende takta gör bakalım gögsünün arasına geçmeden kenarda durabiliyomu askı

2|1
    0|1
    • abaza değilim arkadaşım.ama öyle takanlara kaşar dense haklılar yani

• Hı hı sapk olmadığn için milletn gögslerine bakıyosundur ztn ya bir git allasen

• ben burda göğüslerden bahsetmedim.arasından geçen çantadan bahsettim.ve eğer farkettiysen senden başka muhalefet cevap weren olmadı.

• aynen hoş durmuyo olabilir ama yandan kullanınca omuzumuz ağrıyor genç çocuk :( çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz..

1|2
    1|0
    • bana bir rahatszlığı yok ama ne bilim çok dikkat çekiyo yane :)

• ben mesla farkındayım mecbur kalmadıkçada öyle kullanmıyorum ama oyle olsa bile hemen bir arkadaşımın koluna girip gizliyorum ;)

• iyiymiş :)

• her haltada dikkat etmeyin bir be.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş; "senin gibi iki adamım olsun gider meyhane açarım" diyen oldu mu hiç.

Acayip karizman var.. Yürü meyhaneye diyesi gelir insanın seni görünce..

Bu arada çantasına ipini değil beynini asan kızları sor bize..

Geçen gidiyorum caddede, bir de ne göreyim, kız çantaya anahtarlık asmış..

Anahtarlık "çükünü çeken maymun biblosu"

Şok oldum şerefime.

0|1
    3|0
Yükleniyor...